Ronov – Skuteč 2:0

Branky: 22. Budinský, 71. Svoboda.
V první půli se hrál opatrný fotbal od vápna k vápnu, přesto se domácí ujali Svobodou vedení. Po přestávce se Junior snažil vyrovnat, ale Ronov pozornou obranou jejich nápor ustál a v 71. minutě z brejku pojistil výhru Svoboda.

Sestavy – SK Ronov: T. Žítek – Spěvák st., Ondrášek, Šmíd, Sedlák (46. Daru) – Spěvák ml., Filka, Budínský, J. Žítek, Staněk – Svoboda. Junior Skuteč: Vamberský – Kolíska, Vít, Škorpík, P. Cink, Odehnal, Talácko, Langer, Filipi, Bačkovský, R. Cink (Janeček, Kubík, Sysel, Pecina).

Kočí – Zaječice 1:2

Branky: 60. Fantl – 38. Konrád, 94. D. Pejcha.
Ve vyrovnaném prvním poločase se hosté ujali Konrádem vedení. Po změně stran a prostřídání převzalo Kočí iniciativu, kterou zúročilo Fantlovým vyrovnávacím gólem. Jenže pak domácí neproměnili další dvě vyložené šance a Zaječice je v nastavění potrestaly zkušeným Dušanem Pejchou. 150 diváků.

Sestavy – SSS Kočí: Dostál – Pilař, Havránek, Vávra, Slanař – D. Kudrnka, Blažek (61. Smetana), Pavlas (46. Kaločaj), Štursa – Fantl, Bukač. FC Zaječice: Křivka – J. Nejtek, Hromádko, T. Kubelka, Stružínský, Dejdar, Z. Pejcha, Konrád, J. Kubelka, D. Pejcha, D. Kubelka (P. Křičenský, M. Křičenský).

Tuněchody – Křižanovice 3:0

Branky: 41. a 85. Adámek, 65. Šilhánek.
Domácí křtili tímto zápasem nový trávník, k tomu zde slavili i posvícení, takže si cestu na utkání našlo 200 diváků. První půle byla celkem vyrovnaná, ale hosté hráli pouze po vápno. V 65. minutě vstřelily Tuněchody druhý úspěch, který zápas definitivně zlomil.

Sestavy – SK Tuněchody: Elich – Šilhánek (75. Hájek), Bažant, D. Slezák, Hudeček – D. Mattuš, Hanko, Pokorný, P. Kudyn (62. Lamberský) – Adámek, Polnický. SK Křižanovice: Matějka – Fr. Pecina, Novák, Štěpán, Hnízdil (60. Smetánka) – Rulík (80. L. Pilař), Bejr, Kadlec (29. Žák), Prokop – O. Pilař, J. Pilař (80. Kozel).

Rozhovice – Vítanov 6:1

Branky: 73. a 78. V. Voženílek, 23. Nägele, 55. Kubeš, 71. Kadeřábek, 82. Rybišár – 14. Šmatlán.
V prvním poločase ještě hráli hosté slušnou partii, po přestávce jim ale docházely síly a nakonec schytali šest branek.

Sestavy – SK Rozhovice: L. Pleskot – Zvolánek, V. Voženílek, Mráz, Suchý (5. M. Pleskot), Kopecký (80. Rybišár), Stejskal, Nägele, Kadeřábek (78. Skyva), Tamchyna (46. Popílek), Kubeš (69. Mojdl). SK Vítanov: Bednár – Cestr, Novák, Šmatlán, Picek, Cimburek, Myška, Ondráček (82. Neuwirth), Novotný (56. Sedlák), Uher, Šulc (74. Balek).

Krouna – Miřetice 0:3

Branky: 50. P. Řezníček, 55: O. Polívka, 84. J. Polívka.
Po vyrovnaném úvodu začali být hosté lepším mužstvem a ve 30. minutě nastřelili tyč. Teprve pak se osmělila Krouna, Truneček s Charousem měli na kopačkách vedoucí branku, ale nezamířili přesně. Po změně stran uštědřily Miřetice domácím lekci z produktivity. Nejprve se zpoza vápna opřel do míče P. Řezníček, druhý gól přidal po chybě Svatoně O. Polívka a skóre uzavřel povedenou střelou J. Polívka. Domácí nastřelili břevno a tyč, branka jim ale tentokrát nebyla souzena.

Sestavy – Sokol Krouna: Bárta – Ducheček (71. Kiričenko), Svatoň, Černý, Bouška – Pražan (50. Daněk), Vaňák, Bělský, Truneček (50. Zelenka) – Charous (63. Vávra), Stodola (80. Talácko). Tatran Miřetice: Alinče – Doležal, Sokol (80. Procházka), O. Najman, Kopecký – Hájek, T. Najman (30. Hladký), P. Řezníček, O. Polívka – J. Polívka, T. Řezníček.

Svratouch – Svídnice 3:1

Branky: 55. a 80. Chaloupka, 44. Černý (pen) – 35. J. Zelenka. Rozhodčí: Teplý. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (65. J. Zelenka). Diváci: 150.
Na začátku se hrálo vyrovnané utkání. Hostům se podařilo vstřelit po rohovém kopu vedoucí gól, ale gólem do šatny domácí z penalty stav srovnali. Po změně stran pokračovala vyrovnaná partie až do 65. minuty, kdy musel předčasně z hřiště odejít po urážkách rozhodčího kapitán hostů J. Zelenka. Navíc se o chvíli později Svídnici zranil jeden z hráčů a jelikož již neměla nikoho na střídání, musela dohrávat v devíti. Tím měli domácí snadnější úlohu k zisku tří bodů.

Sestavy – Sokol Svratouch: Kašpar – Pulda, Kyncl, Halouska, Bodlák (46. Bureš), Kaplan, Marek, Černý, Jelínek (85. Šmahel), Chaloupka, Pavlík. TJ Svídnice: P. Chvojka – J. Zelenka, Dibelka (60. Polák), Louvar, Sokol, M. Zelenka, Kápička, M. Chvojka, Jonáš, Mrkvička, Švadlenka.

Kameničky – Holetín 3:4

Branky: 24. Málek, 45. Horák, 52. Janušínský – 49. a 78. Wasserbauer, 64. Zavřel, 80. Filipi (pen).
Domácí začali utkání dobře a po zásluze vedli 2:0 a 3:1. Jenže pak vyrobili dvě velké hrubky, po kterých Holetín srovnal, a nakonec i z jasné penalty otočil stav. Spravedlivější by asi byla remíza. 150 diváků.
Sestavy – FK Kameničky: Vymetal – Pešek, Zavřel, Netolický, Janušínský – Pérko, Málek, Chmelík, Sádovský – Čermák, Horák (Moučka, D. Adámek, Hromádko, Bureš). Sokol Holetín: Žejdlík – Černý, Prášek, Vondráček, Wasserbauer, Zavřel, Novák, Pilař, Ceral, Beneš, Zdražil (Filipi).

Chrast – Prosetín 0:3

Branky: 11. Vodvárka, 67. Novotný, 91. Vomáčka.
Zápas dvou týmů, které ještě v letošním ročníku nezískaly ani bod, vyšel jednoznačně lépe hostům z Prosetína, jejich vítězství je naprosto zasloužené.

Sestavy – SK Chrast: Krušina – Mikan, Gregor, J. Plosza, Bouška (46. Mihulka), M. Plosza, Pavlík (61. Koky), Kadavý, Novotný (72. Sluka), Drahoš (46. Fabián), Tesař. Sokol Prosetín: Hlouš – Černý, Šikl, O. Ročňák (86. Vomáčka), Vodvárka, A. Šafránek, Haman, J. Ročňák, Novotný, F. Šafránek, Remeš (90. Zdražil). (rp, dom)