Dnes jste porazili vedoucí tým tabulky. Věřil jste, že to takhle dopadne?

Na Jirny jsme se připravovali a touha nás všech byla je porazit. Doufal jsem, že vyhrajeme. Jak byste utkání zhodnotil? Bylo hrozně těžké, Jirny jsou silovým týmem a hodně míče nakopávají. Bohužel jsme se s tím nesrovnali a přizpůsobili se jim. Naštěstí se nám podařilo dát dva góly a odbojovali jsme to.

Obě dvě branky jste vstřelil vy, můžete je popsat?

První gól byl po souboji Péti Rybičky, kdy se míč ke mně odrazil. Já si ho ještě dal daleko od nohy, naštěstí jsem stihl zakončit ještě před gólmanem. Druhá branka padla z rychlého brejku. Po krásné nahrávce Řezníčka jsem běžel s obráncem, kterého se mi podařilo zbavit krásnou zasekávačkou. Pak už stačilo jen vystřelit na branku.

Kolik budete platit za dvě vstřelené branky do klubové kasy?

Já doufám, že už nic platit nebudu, už jsem platil dost (směje se).

Co vás čeká v tomto týdnu?

Po náročném programu si trochu odpočineme a začneme se připravovat na poslední dva zápasy soutěže. V sobotu hrajeme v Písku, a přestože Jihočeši mají kvalitní tým, věřím že u nich zvítězíme.

Po dnešku mrzí ztracené body s Převýšovem a Kolínem dvojnásobně. Jak si ty ztráty vysvětlujete?

V Převýšově je malé hřiště, soupeř hrál extra namotivovaně, bylo vidět, že si pro vítězství šli a prostě nás přetlačili. S Kolínem to byl zápas na jednu branku, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit gól. Tak se to občas sejde, zkrátka taková nepovedená série.