Chrast – Ronov 3:3 (2:0)

Fakta – Branky: 25. a 47. Drahoš, 10. Plosza – 55., 59., 61. Budinský. ŽK: 1:0. ČK: 4. Mikan. Rozhodčí: Štourač. Diváci: 60.

Domácí se dostali do problémů hned ve 4. minutě, kdy byl vyloučen Mikan a Ronovští zahrávali pokutový kop. Ten ale výborně chytající brankář Tatíček zneškodnil. V deseti hrající Chrastečtí měli překvapivě více ze hry a do poločasu šli s dvougólový náskokem. Když na začátku druhého přidali třetí gól, vypadalo že je rozhodnuto. Proti byl útočník hostů Budinský, který v rozmezí šesti minut nastřílel hattrick a zápas skončil 3:3.

Chrast: Tatíček – Mihulka (73. Málek), Bouška, Plosza (62. Fabián), Mikan, Stupavský, Drahoš (52. Geguš), Polanský, Kadavý, Kratochvíl, Gregor. Ronov: T. Žítek – Staněk, Sedlák, Šmíd, Klug, Budinský, J. Žítek, Ondrášek, Varga, Spěvák, Zíta.

Rozhovice – Kameničky 4:2 (4:0)

Branky: 17. a 31. Popílek, 18. a 22. Čopák – 80. Čermák, 86. Popílek (vl.). ŽK: 2:3. Rozhodčí: Vávra. Diváci: 58.

Příležitost odehrát utkání dostali i další hráči rozhovického týmu a již v prvním poločase rozhodli o celém utkání. Ve druhé půli už domácí nebyli tolik dominantní. I přes dvě obdržené branky, z nichž byla jedna vlastní, měli zápas pod kontrolou.

Rozhovice: Pleskot (46. Málek) – Sýkora, Kadeřábek, Suchý, Uhlíř, Popílek, Kopp, Holub (73. Kopecký), Čopák, Pleskot (53. Tamchyna), Kubeš. Kameničky: Kosař – P. Adámek, Sádovský (61. Lukášek), D. Adámek, Málek, J. Pešek, Čermák, Nekvinda, Hromádko, Mitáček (72. M. Pešek), Sadílek.

7

Kočí – Svídnice 2:1 (2:0)

Branky: 29. Havránek, 35. Fantl – 90. Švadlenka. ŽK: 0:0. Rozhodčí: Čermák. Diváci: 110. V první půli byla k vidění jasné převaha mužstva Kočí, hra se začala vyrovnávat až v druhém poločase. Domácí však náskok 2:0 neztratili.

Kočí: Dostál – Vávra (65. Němec), Janko (46. Smetana), Dvořáček, Slanař (46. Bukač), Kudrnka, Koreček, Pilař (87. Pavlík), Štursa, Fantl. Svídnice: Švadlenka – Dibelka, Kudyn, Kollert, Doležal (54. Mrkvička), Hůlka, Dušek, Chvojka, Kubašta, Širůček, Louvar.

Křižanovice – Vítanov 3:0 (1:0)

Branky: 9. Žák, 80. F. Pecina, 82. M. Pecina. ŽK: 1:2. Rozhodčí: Havel. Diváci: 150. Křižanovice byly od první minuty lepším týmem a zaslouženě vyhrály, pojistily si tak 4.místo v tabulce. Výhrou se rozloučily s domácími fanoušky pro sezónu 2015/16.

Křižanovice: Matějka – F. Pecina, Kozel, Smetánka (73. Pilař), Rulík, Kadlec (66. Štěpán), Žák, Prokop, M. Pecina (83. Janeček), Bejr (85. Hurskyj), Novák. Vítanov: Bednár – Pavliš, Novotný, Stehno, Šulc (79. Budínský), D. Picek (36. Neuwirth), L. Jůn, A. Picek, Bouška (85. Sedlák), Kučera, Uher.

Tuněchody – Holetín 6:1 (4:0)

Branky: 22. a 38. Šilhánek, 25. a 62. J. Adámek, 32. a 69. M. Adámek – 54. Filipi. ŽK: 0:0 Rozhodčí: Kostka. Diváci: 80. Obě mužstva nastoupila v kombinované sestavě. Lépe se s tím vypořádali domácí, kteří vedli už po poločase 4:0. Jejich vítězství mohlo být i výraznější.

Tuněchody: Slezák – Hájek, J. Adámek, M. Mattuš, Pokorný, Vrzal, M. Adámek, Šilhánek (74. D. Mattuš), Lamberský, Hanko, Slezák. Holetín: Bouška – Zdražil, Vondráček, Chmelík, Pátek, Plachý, Filipi (70. Zeman), Vařejčko, Wasserbauer, Šmok, Beneš.

Skuteč – Prosetín 1:5 (1:2)

Branky: 13. Bačkovský – 44. a 80. Vodvárka, 20. Šafránek, 68. Kulháň, 74. Haman. Rozhodčí: Kudyn. Diváci: 380.

Domácí se sice jako první gólově prosadili, ale bylo to z jejich strany vše. ale to bylo z jejich strany po gólové stránce vše. Zlomový byl druhá branka Prosetína „do šatny". Zasloužené vítězství Sokola.

Skuteč: Vamberský – Cink, Koliska, Vít, Odehnal (74. Flídr), Bačkovský, Horáček, Kubík, Janeček (78. Brokl), Šmaha (46. Urban), Sysel (61. Vočadlo). Prosetín: Hlouš – Slavík F. Spilko (74. Černý), Kulháň, Vodvárka, Šafránek A., Haman, Ročňák, Novotný, Šafránek, Vomáčka (79. Nežádal).

Zaječice – Miřetice 1:2 (1:2)

Branky: 10. Zvolánek – 15. Bureš, 22. Beran. ŽK: 5:1 Rozhodčí: Horák. Diváci: 40.

Domácí se zaslouženě ujali vedení, ale hosté otočili dvěma góly z ničeho. Zaječice byly celý zápas lepší, leč neproměnily několik gólových šancí.

Zaječice: Nejtek – Zvolánek, Hromádko, Fousek, D. Kulhánek, Z. Pejcha, Pavlačič, D. Pejcha, Konrád, Čechlovský, Dejdar (T. Kubelka, Křičenský, J. Kubelka, T. Kulhánek, Jeřábek. Miřetice: Vágner – Hájek, Beran, Kopecký, Hladký, Bureš, Kouba, P. Řezníček, Kyzlík , T. Řezníček, Sokol (Zdražil, Alinče, Horník).

Krouna – Svratouch 0:0

Rozhodčí: Felkl. Diváci: 200.

Derby, které sledovala na jaře v Krouně nejvyšší návštěva 200 diváků přineslo vyrovnaný fotbal, v němž byli mírně lepší domácí fotbalisté. Největší šanci měli v první půli hosté. Domácí byli nebezpeční zejména ze standardních situací. Krounští fotbalisté se rozloučili s domácími fanoušky remízou 0:0.

Krouna: Bárta – Ducheček, Svatoň, Kulhavý, Talácko – Stodola, Truneček, Vaňák, Zelenka (81. Pražan) – Janoušek, D. Bělský (P. Vávra). Svratouch: Kašpar – Jelínek, Fiala, Mi. Černý, Bodlák – Kaplan, Kyncl, Ma. Černý, Lampárek (15. Bureš) – Macháček (73. Obrovský), Pavlík. (vkn, spa)