Chrast – Svídnice 1:1

Dohrávka: bližší nehlášeno.

H. Bradlo – Prosetín 1:4

V pohledném utkání třetího týmu tabulky s prvním byli hosté fotbalovější a zaslouženě zvítězili, byť do vedení šli domácí už po čtvrthodině hry. Favorita tento gól nezaskočil, naopak do přestávky ještě výsledek otočil a po změně stran dovedl utkání ke svému sedmnáctému vítězství v probíhajícím ročníku okresního přeboru.

Fakta – branky: J. Bláha – Peřina 2, Kropáček, Vodvárka. Rozhodčí: Šebek. ŽK: 2:0. Diváků: 80. Poločas: 1:2. H. Bradlo: Nevečeřal – Kovačka, D. Pospíšil, Dalecký, R. Bláha – Kumpan, I. Pospíšil, Semerád, Kroutil – J. Bláha, Maruna (Jar. Bláha). Prosetín: Havel – Černý, Ondráček, Kropáček, M. Ročňák, Remeš, Pešek, J. Ročňák, Vít, Peřina, Vodvárka (Kurštejn, Alt).

Dřenice – Nasavrky 2:1

V prvním poločase domácí ovládli hřiště a mimo dvou gólů zahodili čtyři loženky. Soupeř snížil před koncem poločasu z penalty, ale přes drtivou převahu ve II. půli se mu nepodařilo vyrovnat, naopak mohl inkasovat po brejcích domácího týmu.

Fakta – branky: Michálek II, P. Kudyn – T. Michek. Rozhodčí: Ďuriš. ŽK: 2:6. ČK: 0:1 (90. R. Michek). Diváků: 70. Poločas: 2:1. Dřenice: M. Kudyn – Spilko, Hybeš, Hýl, Šulaj, P. Kudyn, Michálek I, Rychtařík, Michálek II, M. Musil, Suchý (Pekař, Voženílek, J. Musil). Nasavrky: Mikeš – T. Michek, Dostálek, R. Michek, Soudek, A. Plíšek, M. Plíšek, Vojíř, P. Plíšek, Černý, Pilný (Němec, Solnička, Chvojka).

Rosice – H. Týnec 5:3

V brankově bohatém utkání domácí dynamovci ještě řadu šancí zahodili, takže je výsledek pro Tatran vcelku milosrdný.

Fakta – branky: Christel, Hansl, J. Marel, Dvořák, Komárek – Kadeřábek 2, Friček. Rozhodčí: Klempíř. ŽK: 0:1. Diváků: 110. Poločas: 3:1. Dynamo Rosice: Procházka st. – Procházka ml., Marek, J. Marel (Komárek), Nekvinda, P. Marel, Dvořák, Hansl, Hlaváček, Dostál, Christel (Stupavský). Tatran Hrochův Týnec: Tatíček – Šafařík, Voráček, Murin, Netuka, Kostka, Friček, Douda, Kadeřábek, Vl. Douda, Kaplan.

Luže – Chrast 2:2

Domácí fotbalisté neudrželi v prestižním derby vedení z úvodu druhého poločasu, a tak si tonoucí soupeř odvezl bod.

Fakta – branky: 46. Pitra, 48. Sejkora – Hromádko, Málek. Diváků: 250. Luže: Richter – Pekhart, Glenzner, Sejkora, Tlapák, Nežádal (40. Sýs, 90. Klenor), Pitra, Bozděch (87. Shejbal), Hanko, J. Kapitola, Dostál. Chrast: Kaplan – Mareš, Hromádko, Chmelík, Bouška, Vokál (15. O. Sládek), Málek, Michek, Rázek, Bondor, Klapka.

Svídnice – Vítanov 0:3

Domácí ve velmi oslabené sestavě hráli prakticky bez útoku, když ve čtvrteční dohrávce v Chrasti (1:1) byl vyloučený Langr a další hráči chyběli z pracovních důvodů. Zachraňující se celek Vítanova zahrál dobře a vítězství si zasloužil.

Fakta – branky: Kučera 2, Vařečka. Rozhodčí: Pokorný. ŽK: 1:0. ČK: 1:1 (Fuxa – Novotný). Diváků: 60. Poločas: 0:1. Svídnice: Kudýn – Sokol, Šustr, Zelenka, Novák, Kaška, Kožíšek, Kacafírek, Kubašta, Starý, Fuxa (Drahý, Doležal). Vítanov: Hovorka – J. Daniel, Novák, Cestr, Vařečka, P. Novotný, J. Novotný, Z. Daniel, Doležal, Rakouš, Kučera (J. Jůn, L. Jůn, Nosál).

Ronov – Miřetice 0:3

V prvním poločase z mírné převahy vytěžil Tatran jednogólové vedení. V nervózní druhé půli favorit přidal další dva góly a zůstává tak v kontaktu s lídrem z Prosetína.

Fakta – branky: Dejnožka, Douša, Beran. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 0:1. Diváků: 90. Poločas: 0:1. Ronov: Žítek – Staněk, J. Spěvák, J. Klug, Daru, Kočárník (Polák), Filka, Ondráček (Průša), M. Spěvák, Varga (V. Klug), Klepetko. Miřetice: Alinče – Vtípil, Dejnožka, Slanina, Sokol (Půlpán), Kouba (Polívka), Slavíček, P. Řezníček, Beran, T. Řezníček, Douša (Kalous).

Bítovany – H. Městec B 2:1

Ve vyrovnaném utkání byli domácí fotbalisté šťastnější a heřmanoměstecké rezervě tak prohloubili záchranářské starosti.

Fakta – branky: Tichý, Mihulka – Mach. Rozhodčí: Alinč. ŽK: 2:5. Diváků: 80. Poločas: 1:1. Bítovany: Augustin – Nešetřil, Kysela, Mašek, M. Řehák, Čechlovský, Tichý, Souček, Kudrnka, Mihulka, R. Řehák (Vrančík). Heřmanův Městec B: Kocek – Celunda, Krejčík, Vojtěch, Salfický, Kocek, Šafránek, Vysloužil, Zrůst, Jandáček, Mach (Volejník, Vegeš, Diessl).