Votroci šli do vedení již v 7. minutě po gólu Rybičky, jenže svěřenci Martina Pulpita v rozmezí 10. a 14. minuty dvěma zásahy šikovného Ukrajince Haladeie skóre otočili.

Na 2:2 vyrovnával v 66. minutě Vašulín a rozhodující trefu obstaral šest minut před závěrečným hvizdem rozhodčího hostující Harazim.

Hradečtí v poločase protočili jedenáctky. Ta z druhého dějství byla přece jenom papírově silnější, což se na hře i výsledku nakonec projevilo.

SK Vysoké Mýto – FC Hradec Králové 2:3 (2:1). Branky: 10. a 14. Haladei – 7. Rybička, 66. Vašulín, 84. Harazim. Hradec – I. poločas: Bajza – Gabriel, Leibl, Kutík (30. Čech) – Jurčenko, Smrž, Doležal, Hájek – Rybička, Dvořák, Prekop; II. poločas: Reichl – Čech, Ševčík, Klíma – Harazim, Kučera, Kodeš, Novotný – Kubala, Vašulín, Vlkanova.