Vítězce blahopřejeme a žádáme ji aby nás kontaktovala kvůli předání ceny. Na špici celkového pořadí se osamostatnila HANA HONZÁKOVÁ, ale má minimální náskok.

1. místo
CR0005    Hana Honzáková, Lozice    8    49

2. místo
CR0121    Irena Šimonová, Chrudim    14    46
CR0133    Jan Polášek st., Chrudim III    8    46
CR0030    Lenka Sotonová, Žumberk    5    46

5. místo
CR0203    Pavel Urválek, Chrudim III    14    44

6. místo
CR0061    Olga Moravcová, Slatiňany    14    43
CR0025    Drahomíra Bláhová, Bělá    11    43
CR0021    Luboš Fišer, Tuněchody    11    43
CR0198    Martin Jirmásek, Polička    11    43
CR0094    Antonín Kavala, Chrudim    11    43
CR0056    Viktor Svoboda, Slatiňany    11    43
CR0130    Marián Polášek, Chrudim III    8    43
CR0010    Jiří Svoboda, Chrudim III    8    43

14. místo
CR0053    Iveta Fuksová, Tuněchody    17    41

15. místo
CR0165    František Starý, Hlinsko    14    40
CR0011    Pavel Drahý, Chrudim III    11    40
CR0020    Jana Fišerová, Tuněchody    11    40
CR0186    Alena Hromádková, Krouna    11    40
CR0200    Josef Jirmásek, Polička    11    40
CR0071    Jan Petr, H. Městec    11    40
CR0029    Zdeněk Sotona, Žumberk    11    40
CR0089    Pavel Šagát, Rozhovice    11    40
CR0138    Josef Jelínek, Čankovice    8    40
CR0077    Petr Herynek, Voletice    5    40
CR0128    Miroslav Šimon, Chrudim III    5    40
CR0097    Jiří Zita, H. Městec    5    40

27. místo
CR0206    Terezie Stará, Zaječice    11    38

28. místo
CR0016    Jaroslav Mudroch, Lukavice    14    37
CR0116    Lucie Součková, Chrudim III    14    37
CR0080    Martin Horník, Bítovany    11    37
CR0144    Martin Solnička, Srní    11    37
CR0126    Karel Šimák, Chrudim III    11    37
CR0048    Miroslav Tesárek, Tuněchody    11    37
CR0049    Deniska Tesárková, Tuněchody    11    37
CR0131    Stanislav Barvíř, Podlíšťany    8    37
CR0006    Miroslav Honzák, Lozice    8    37
CR0065    Květa Hromádková, Zaječice    8    37
CR0038    Jiří Nevole, Hlinsko    8    37
CR0193    Romana Vyoralová, Svratouch    8    37
CR0108    Miluše Motyčková, Mladoňovice    5    37

41. místo
CR0202    Miloslav Kopecký, Rozhovice    8    35
CR0204    Zdenek Martinek, Chrudim    8    35

43. místo
CR0095    Iveta Bakešová, Ctětínek    14    34
CR0047    Ilona Tesárková, Tuněchody    14    34
CR0028    Libor Tuček, Bělá    14    34
CR0014    Luděk Čičmanec, Lukavice    11    34
CR0075    Roman Hanuš, Slatiňany    11    34
CR0184    Jiří Hromádko, Krouna    11    34
CR0185    Iva Hromádková, Krouna    11    34
CR0058    Nelinka Svobodová, Chrudim IV    11    34
CR0175    Stanislav Birošík, Kameničky    8    34
CR0063    Eva Hromádková, Chrast    8    34
CR0019    Petr Chutic, Tuněchody    8    34
CR0104    Jaromír Mihulka, Chrudim III    8    34
CR0146    Matyáš Solnička, Srní    8    34
CR0079    Mirek Svoboda, Svídnice    8    34
CR0125    Karel Šimon, Chrudim III    8    34
CR0085    Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov    8    34
CR0001    Boleslav Čechlovský, Bítovany    5    34
CR0078    Lenka Horáková, Svídnice    5    34
CR0113    Josef Petrus, Sobětuchy    5    34
CR0173    Ladislav Tlapák, Všeradov    5    34
CR0132    Vladimír Pavlík, Praha    2    34

64. místo
CR0211    David Holec, Hlinsko    14    32
CR0013    Mirek Roztočil, Svídnice    8    32
CR0187    Jan Uher, Hlinsko    5    32

67. místo
CR0022    Natálie Dubcová, H. Městec    14    31
CR0068    Vlastimil Starý, Stolany    14    31
CR0119    Tomášek Kuchař, Slatiňany    11    31
CR0087    Vlastimil Voženílek, Rozhovice    11    31
CR0002    Oldřich Bleša, Chrudim III    8    31
CR0074    Hana Hanušová, Slatiňany    8    31
CR0051    Martin Mašata, Tuněchody    8    31
CR0111    Gabriela Nováková, Stolany    8    31
CR0135    Tereza Roubínková, Skalica    8    31
CR0147    Ladislav Starý, Zaječice    8    31
CR0149    Ladislav Starý ml., Zaječice    8    31
CR0057    Petr Svoboda, Chrudim IV    8    31
CR0105    Jan Šár st., Chrast    8    31
CR0170    Jaroslava Vacková, Chrudim III    8    31
CR0137    Stanislav Dejdar, Chrudim    5    31
CR0083    Vladimír Havránek, Jeníkovice    5    31
CR0081    Zdenda Horník, Bítovany    5    31
CR0169    Ilona Jindřichovská, Holetín    5    31
CR0178    Josef Písař ml., Kameničky    5    31
CR0129    Martin Souček, Chrudim III    2    31

87. místo
CR0017    Libor Pilař, Křižanovice    11    29
CR0212    David Krčil, Skuteč    5    29

89. místo
CR0026    Ondřej Sychra, Bělá    14    28
CR0062    Jan Hromádko, Chrast    11    28
CR0012    Vratislav Kříž, H. Městec    11    28
CR0114    Lucie Petrusová, Sobětuchy    11    28
CR0164    Karel Tomšík, Hlinsko    11    28
CR0054    Jitka Fuksová, Tuněchody    8    28
CR0004    Jiří Hofman, Rosice n.L.    8    28
CR0107    Vladislav Jiroušek, Lhota    8    28
CR0027    Jan Sychra, Bělá    8    28
CR0106    Vladislava Šárová, Chrast    8    28
CR0007    Antonín Hradec, H. Městec    5    28
CR0151    Jiří Hrnčíř ml., Bítovany    5    28
CR0180    Josef Písař, Kameničky    5    28
CR0143    Vladimír Schuster, Zaječice    5    28
CR0096    Petr Solnička, Ctětín    5    28
CR0122    Miroslav Šimon ml., Chrudim III    5    28
CR0171    Josef Vacek, Chrudim III    5    28
CR0045    Lada Polášková, Chrudim III    2    28

107. místo
CR0140    Jan Bouza, Pardubice    8    26
CR0052    Josef Fuksa, Tuněchody    8    26
CR0209    Milan Štoll, Slatiňany    8    26
CR0159    Jaromír Patočka, Bělá    0    26

111. místo
CR0041    Vladimír Paďour ml., Pardubice    14    25
CR0148    Marie Stará, Zaječice    11    25
CR0099    Michal Čičmanec, Slatiňany    8    25
CR0076    Pavel Hanuš, Slatiňany    8    25
CR0177    Vladimír Jehlička, Filipov    8    25
CR0118    Irena Kuchařová, Slatiňany    8    25
CR0109    Jiří Motyčka st., Mladoňovice    8    25
CR0018    Ladislav Synek, Pardubice    8    25
CR0092    Hana Voženílková, Rozhovice    8    25
CR0192    Míša Vyoralová, Svratouch    8    25
CR0156    Milan Makeš, Slatiňany    5    25
CR0008    Jana Teznerová, Vejvanovice    5    25
CR0037    Eliška Hrouzková, Skuteč    2    25
CR0090    Viktorka Kokešová, Rozhovice    2    25
CR0091    Marie Voženílková, Rozhovice    -1    25

126. místo
CR0190    Jaroslav Brůna ml., Bělá    0    23

127. místo
CR0073    Lucie Hanušová, Slatiňany    11    22
CR0084    Marie Havránková, Jeníkovice    11    22
CR0134    Pavel Barvíř, Zlín    8    22
CR0179    Romana Brožková, Kameničky    8    22
CR0199    Olga Jirmásková, Polička    8    22
CR0195    Míra Kučera, Svratouch    8    22
CR0023    Pavla Linhartová, Mětice    8    22
CR0024    Pavel Pokorný, Tuněchody    8    22
CR0194    Jiří Rejda, Svratouch    8    22
CR0172    Lukáš Tlapák, Všeradov    8    22
CR0009    Josef Štursa, Zaječice    5    22
CR0088    Silvie Voženílková, Rozhovice    5    22
CR0139    Jitka Jelínková, Čankovice    2    22
CR0154    Lukáš Makeš, Slatiňany    2    22
CR0035    Martin Pešava, Chrudim    2    22
CR0033    Josef Pešava, Chrudim    2    22

143. místo
CR0210    Martin Brožek, Kameničky    11    20
CR0046    Jan Polášek, Chrudim III    11    20
CR0162    Irena Linková, Hlinsko    5    20

146. místo
CR0003    Mirek Buřič, Chrudim    8    19
CR0064    René Hromádko, Zaječice    8    19
CR0120    Pepa Kuchař, Lány    8    19
CR0163    Zdeněk Korejtko, Hlinsko    5    19
CR0124    Jan Kudrnka, Chrudim IV    5    19
CR0196    Miloš Kyncl, Krouna    5    19
CR0155    Roman Makeš, Slatiňany    5    19
CR0050    Patrik Tesárek, Tuněchody    5    19
CR0160    Monika Zavřelová, Kameničky    5    19
CR0110    Jiří Motyčka ml., Mladoňovice    2    19
CR0215    Martina Bernerová, Plzeň    0    19

157. místo
CR0201    Pavel Bureš, Předhradí    8    18
CR0117    Jiří Souček, Chrudim III    8    18
CR0216    Davídek Polášek, Chrudim III    5    18
CR0100    Jaroslav Starý, Stolany    0    18

161. místo
CR0207    Marie Stará, Bítovany    8    17
CR0127    Pavel Křečan, Chrudim II    0    17

163. místo
CR0066    Jan Hromádko, Zaječice    8    16
CR0036    Ladislav Fabián, Chrudim    2    16
CR0153    Horymír Filip, Pardubice    2    16
CR0136    Kája Remeš, Pardubice    2    16
CR0181    Bohuslava Uchytilová, Blatno    2    16

168. místo
CR0167    Vladimír Škarvada, Hlinsko    11    15

169. místo
CR0218    Josef Háněl, H. Brod    14    14
CR0188    Jaromír Patočka ml., Bělá    0    14

171. místo
CR0093    Patrik Málek, Rozhovice    8    13
CR0145    Lenka Solničková, Srní    8    13
CR0072    Jaromír Hanuš, Slatiňany    5    13
CR0042    Jaroslav Křivský, Bojanov    5    13
CR0197    Eva Kynclová, Krouna    5    13
CR0060    Miloš Moravec, Slatiňany    5    13
CR0031    Eva Sotonová, Žumberk    5    13
CR0034    Michal Pešava, Chrudim    2    13
CR0069    Filip Starý, Stolany    2    13
CR0142    František Jelínek, Čankovice    -1    13
CR0150    Jiří Starý, Bítovany    -1    13

182. místo
CR0208    Jaroslav Bříza, Vítanov    5    12

183. místo
CR0141    Tomáš Děťák, Zbyhněvice    5    11
CR0166    Miroslav Rys, Kameničky    0    11

185. místo
CR0102    David Mihulka, Chrudim III    14    10
CR0032    Eva Kacafírková, Kočí    8    10
CR0040    Vladimír Paďour st., Pardubice    5    10
CR0182    Ladislav Uchytil, Blatno    5    10
CR0067    Josef Svoboda, Slatiňany    2    10
CR0043    Robert Tesárek, Tuněchody    2    10
CR0214    Kateřina Duřtová, Lhota p.Libč.    0    10

192. místo
CR0168    Soňa Škarvadová, Hlinsko    5    9
CR0101    Kateřina Němcová, Chrudim V 0    9

194. místo
CR0161    Jiří Linek, Hlinsko    8    8
CR0189    Jaroslav Brůna, Bělá    0    8
CR0191    Bohuslav Bulva, Bělá    0    8

197. místo
CR0070    Lucie Stará, Stolany    5    7
CR0213    Tomáš Berner, Chrudim    0    7
CR0039    Renata Štolhofová, Hroubovice    -1    7

200. místo
CR0174    Ondřej Najman, Miřetice    5    6

201. místo
CR0103    Jana Mihulková, Chrudim III    5    4
CR0059    Denisa Táborská, Slatiňany    5    4
CR0055    Kateřina Táborská, Slatiňany    5    4
CR0015    Martinka Homolková, Lukavice    2    4
CR0205    Jaroslav Bříza, Pardubice    0    4
CR0217    Petr Bukáček, Krouna    0    4
CR0112    Zdeněk Dibelka, Chrudim III    0    4
CR0098    Žaneta Víšková, Slatiňany    -1    4

209. místo
CR0115    Dagmar Peštová, Chrudim III    2    3

210. místo
CR0123    Petr Lichtenberg, Chrudim III    5    2
CR0152    Miroslav Dobrovolný, Přelouč    0    2

212. místo
CR0044    Josef Háněl, Jihlava    0    -1
CR0082    Marcela Holetová, Chrudim III    0    -1
CR0176    Milan Jindřichovský, Hlinsko    0    -1

215. místo
CR0183    Pavel Hromádko, Krouna    5    -2
CR0158    Martin Berner, Chrudim    0    -2

217. místo
CR0086    Jiří Dostálek, Chrudim    0    -7

218. místo
CR0157    Olina Tůmová, Jičín    0    -11