Ctětín - H. Městec B 0:4

Branky: Večeřa 2, Dědič, Dostál.

Fotbalovější hosté podpoření výborným brankářem Pošíkem odvážejí ze Ctětína zasloužené body. ŽK: 2:3. Diváků 60.

Sestava Jiskra H. Městec B: Pošík J. Řehák, Jablečník, Synek, Tlapák, D. Salfický, Dědič, Večeřa, Řehák, M. Salfický, Dostál (Kučera, L. Řehák, Kanderka, Bareš).

Rosice - Hr. Týnec 1:0

Branka: 70. Geguš.

Pohledné derby bylo po většinu času vyrovnané, na vedoucí gól Geguše už hosté přes závěrečný tlak nedokázali odpovědět. Diváků: 60.

Sestava Dynamo Rosice: Procházka Kysilko, Vrabec, Žídek, Dvořák, Novák, Marel, Stupavský, Zahálka, Žalud, Geguš (Sádecký, Nedvídek, Čejka).

Miřetice B - Orel 1:1

Góly: 75. O. Polívka 1. Hrad.

Hned z výkopu se hosté ujali vedení a snaha rezervy o vyrovnání dopadla na úrodnou půdu až čtvrt hodiny před koncem.

Rváčov - Dřenice 6:0

Branky: Kilmer 3, Jeníček 2, L. Novotný.

V prvním poločase produktivnější domácí ve druhém dějství hru ovládli.

Sestava SK Rváčov: Kyncl Slonský, L. Novotný, Dalecký, Michek, Hamsa, Odstrčil, J. Novotný, Švec, Kilmer, Jeníček (Záhorka, Rothanzl, Pulpán, Netolický).

H. Bradlo - Kočí 0:1

Branka: 5. Slanař.

Hosté byli fotbalovější, měli více šancí a domácí bojovnost přehráli umem.

Sestava SSS Kočí: Dostál Koreček, Vávra, Havránek, Slanař, Janko, Kudrnka, Blažek, Dvořáček, Smetana, Kaločaj (Hladík, Fantl).

Bítovany - T. Kamenice 2:2

Branky za hosty: M. Bouška, Novák.

Domácí nic nenahlásili!

Bořice - Slatiňany B 2:2

Branky: 10. a 50. Havlíček 49. Louvar, 51. Trňák.

Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Nejzajímavější byl úvod druhého poločasu, v němž během tří minut padly tři branky. (rp, dne)

1. Kočí 14 10 2 2 36:13 32

2. Dřenice 14 10 2 2 33:18 32

3. Rosice 14 8 5 1 33:16 29

4. Slatiňany B 14 7 4 3 46:22 25

5. Rváčov 14 6 4 4 34:25 22

6. H. Městec B 14 6 3 5 37:21 21

7. Hrochův Týnec 14 7 0 7 35:23 21

8. Bořice 14 5 6 6 26:23 18