MFK Chrudim – Písek 3:0

Branky: 5. Felkl, 78. Stránský, 84. Švec.
 Domácím se povedl vstup do zápasu a hned v první šanci ve 4. minutě se prosadil Felkl – 1:0. Lob Stránského o čtyři minuty později skončil jen v náruči brankáře a neujala se ani střela Zavřela nebo hlavička Kopeckého. Závěr poločasu patřil hostům, kteří si vytvořili tlak a hrozili především ze standardních situací, Zíma v chrudimské brance byl jistý.

Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale více šancí měli domácí. V 55. min Sršeň trefil jen hráče na brankové čáře, v 65. rozehrál v tísni hostující brankář přímo na Stránského, ale ten branku ze čtyřiceti metrů netrefil. Jeho chvíle přišla až v 78. minutě, když tečovanou střelou ze střední vzdálenosti zvýšil na 2:0. V 84. min se pak ve vápně dobře orientoval

Švec a upravil již na konečných 3:0. V 88. min ještě běžel sám na branku Vašulín, ale těsně minul a tak domácí zvítězili tříbrankovým rozdílem.

Sestava MFK Chrudim U19: Zíma – D. Kopecký, Sršeň , Holeček , Linhart (46. Škeřík) – Zavřel (46. Švec), T. Kopecký, Felkl (50. Vašulín), Hájek, Stránský – Kalas.

Milan Svoboda, trenér MFK Chrudim U19: „Pro nás bylo utkání výborným testem před nadcházejícím trojzápasem s pražskými týmy Žižkov, Slavia a Dukla. Soupeř se prezentoval kvalitní hrou a v prvním poločase byla pasáž, kdy byl určitě lepším týmem. Ve druhé půli jsme hru vyrovnali a hrál se velmi kvalitní a nadstandardně rychlý fotbal, což nám vyhovuje. O osudu zápasu rozhodlo, že jsme byli efektivnější a nebezpečnější v útočné fázi. A ve druhé půli, kdy se zápas lámal, soupeř vlastně ani neohrozil naší branku."

V sobotu zahájí Chrudimští už zmíněný „pražský trojboj" venkovním utkáním s pátým Žižkovem.