Miřetice Rváčov 3:1 (2:1). Branky: Dejdar z pen. , T. Řezníček 2 Lebeda z pen. Jednoznačná záležitost domácího Tatranu, který navíc neproměnil řadu vyložených příležitostí. Miřetice: Alinče A. Polívka, Dejnožka, Procházka, Sokol, Hájek, P. Řezníček, Horník, Dejdar, T. Řezníček, Douša (Slanina, Doležal, O. Polívka). Rváčov: Beránek Novotný, Šustr, Škaryd, Štefl, Šusták, Červinka, Ptáček, Odstrčil, Lebeda, Kavalír (Švejda, Novotný).

Proseč Hrochův Týnec 4:1 (1:0). Branky: Jar. Marek 2, Jiří Marek, M. Marek Sotona. Bratři Markové zařídili vítězství Proseče. Nejprve ve 41. minutě přehlavičkoval Jar. Marek brankáře Kaplana 1:0. V 60. minutě, po dvou minutách pobytu na hřišti, tečoval centr před brankou Jiří Marek 2:0. V 75. minutě snížil Sotona na 2:1. Závěr utkání však patřil domácím, když v 87. minutě zvýšil M. Marek na 3:1 a v poslední minutě pečetil vítězství Jaroslav Marek. Proseč: J. Lampárek Rybenský (Jiří Marek), Hromádka, Dvořák, Z. Marek Novotný, M. Marek, Jar. Marek, Volf D. Lampárek (Vobejda), Mareš (Kunhart). Hrochův Týnec: Kaplan Blajda, Chaloupecký (Kaločaj), Němec, Sládek Rabas, Huňáček (J. Douda), Unger, V. Douda Šulc, Sotona.

Chrast Krouna 0:3 (0:2). Branky: Macháček 2, Bečička. Hosté byli po celý zápas o něco lepší a potvrdili svoje postavení ve špici tabulky brankami po brejkových situacích. Chrast: Tatíček Vokál, Zelinka, Nešetřil, Bouška, Gregor, Málek, Šplíchal, Štefec, Mrkva, Hubený, (Chour, Sopoušek, Teplý). Krouna: Bárta Z. Ducheček, M. Ducheček, Drahoš, Bělský, Bečička, Vaňák, Svatoň, Skala, Macháček, Černý (Stodola).

Tuněchody H. Bradlo 2:0 (2:0). Branky: Kučera, Adámek. Domácí Tatran byl v první půli, kdy hrál proti větru, lepší a dvěma góly rozhodl o svém vítězství. Ve druhém poločase to již byla slovy jednoho z diváků jenom „plácaná“.. Tuněchody: L. Slezák Fišer, Bažant, Bořil, Kudyn, D. Slezák, Pokorný, Vrzal, Adámek, Mattuš, Kučera (Horák, Svoboda). Horní Bradlo: D. Pospíšil I. Pospíšil, Alinče, Dalecký, Semerád, Vykoukal, R. Bláha, Kumpan, Záruba, Kroutil, Maruna (Sotona, Čejka, J. Bláha).

Nasavrky Stolany B 1:1 (0:1). Branky: 80. Boháč 28. Bakeš. V utkání nevalné úrovně bylo vidět více soubojů než pohledné hry. Proto je také dělba bodů spravedlivá. Nasavrky: Chvojka T. Dostálek, Michek, Pilný (80. L. Dostálek), M. Dostálek Boháč, Čechlovský, Čapek, Paldrman (46. Černý) Vojíř, Novák. Stolany B: Bača Starý, Novotný, Přibyl, Hluchník Vávra, Němec, Novák, Fríbl Motyčka, Bakeš (Smetánka, Rak, Kučera.

Chroustovice Holetín 1:2 (1:2). Branky: .Dvořák Zdražil, Halamka. ČK: 1:0 (Koreček. Vyrovnané utkání rozhodla chyba domácí obrany při druhém gólu. Chroustovice: Till Vondráček, Žídek, Doubravský, Hotovec, Dvořák, Dostál, Havlíček, Úskoba, Besperát, Koreček (Fikejs, Matucha). Holetín: Vyrtus Ondráček, Černý, Zdražil, Novák, Wasserbauer, Beneš, Pilař, Volf, Ceral, Halamka (Zeman, Ondráček, Zárybnický).

Rozhovice Vítanov 2:2 (0:0). Branky: 50. Vohralík, 55. Kopecký 60. Daniel, 70. Poul. ČK: 0:1 (80. Poul). Po bezbrankovém poločase získali domácí brzy dvoubrankový náskok, ale hostům se podařilo poměrně záhy srovnat. V závěru Rozhovičtí nevyužili ani desetiminutovou početní převahu po vyloučení Poula. Rozhovice: L. Pleskot Spěvák, Voženílek, Kusý, Sýkora, M. Pleskot, Kadeřábek, Kubeš, Vohralík, Kubánek, Kopecký (Suchý, Hůlka, Kaválek). Vítanov: Hovorka Neuwirth, Cestr, Kopecký, Doležal, Neslušan, Dalecký, Daniel, Stehno, Kučera, Poul (Boháč, Novotný).