Třemošnice - Žamberk 2:0

Tomáš Jambor, předseda ŽSK Třemošnice: „Dnes musím za předvedený výkon ve druhé půli klukům poděkovat. Nebylo to jednoduché utkání, a jelikož ani výkon rozhodčích klukům nepomohl, museli si vítězství doslova vydřít. Pochvala jde za celým týmem. Udrželi jsme tak kontakt se spodkem tabulky a některé indicie naznačují, že v zimní přípravě bychom chtěli veškerou snahu vynaložit na porvání se o udržení v soutěži. Tým zůstává pohromadě a rýsují se i některé možné posily. Klukům i vedení mužstva přeji klidný zbytek roku, pěkné Vánoce, hodně zdraví a 5.1.2016 na viděnou!"

Choceň - MFK Chrudim B 0:1

Miroslav Teplý, trenér rezervy MFK Chrudim: „Toto utkání se mi hodnotí dobře. Výhra se silným soupeřem, na jeho hřišti, v posledním kole a navíc okořeněna krásnou brankou Jardy Jindráka moc těší. Bylo to velmi kvalitní střetnutí, kdy se hrálo nahoru dolů a šanci zvítězit měla obě mužstva. Zakončili jsme tak výbornou sérii bez porážky od čtvrtého kola a do jarních odvet jdeme z pozice, kterou jsem upřímně ani nečekal. Doufám, že se dají do pořádku všichni zranění hráči a na jaře budeme mít tak mnohem širší kádr. Každopádně chci všem okolo mužstev dospělých poděkovat za spolupráci a především pak hráčům za jejich výkony na hřišti."

Polička - Hlinsko 1:0

Jiří Skála, trenér FC Hlinsko: „Jednalo se spíše o boj, než-li o fotbal. Terén byl hrozně podmáčený a vůbec na něm nešlo kombinovat, takže zápas připomínal spíše vodní lázeň. Celé utkání rozhodla jedna chyba v naší defenzívě, která byla i dílem toho, že se míč zastavil v kaluži a soupeř toho dokázal využít. Jinak šlo o remízové střetnutí, my měli dvě šance, soupeř také. Bohužel my je neproměnili, Polička jednu ano, a tak má všechny body."

Pardubice B - Slatiňany 4:1

Jaromír Hanuš, sekretář Spartaku Slatiňany: „Porážka je pro nás krutá a podle průběhu zápasu a vypracovaných šancí určitě nezasloužená. Ale takový je někdy fotbal. Hra byla oboustranně po drtivou většinu utkání velmi dobrá, rychlá, kombinačně vyspělá a pohledná, což odpovídalo postavení obou celků v tabulce. Domácí dali ze dvou šancí čtyři góly, my naopak ze čtyř jenom jeden. A o tom to také někdy je. Jenže nesmíme zapomínat, že jsme v letošním roce v Krajském přeboru nováčkem. Naše umístění po podzimu v první čtyřce je určitě nečekané, krásné a asi i zasloužené!" (rp)