V Poháru předsedy pardubického KFS zajíždějí oba zbývající zástupci Chrudimska na hřiště soupeřů z Pardubicka. Hlinsko se představí ve Valech a jako obhájce trofeje chce pochopitelně uspět. Třemošnice si zahraje v Moravanech a také její trenér Miroslav Teplý má postupové ambice.

Okresní pohár pokračuje 2. kolem těmito zápasy. Křižanovice – Luže, Svídnice – Nasavrky, Zaječice – Krouna a Vítanov – Horní Bradlo (vše v neděli od 17 hodin).

V sobotu se v Dřenicích koná jubilejní X. ročník Memoriálu Martina Dobrovolného a Karla Chovance za účasti čtyř mužstev. Turnaj zahájí duel pořádajícího SK Dřenice proti SK Nemošice (9), následně se utkají AFK Ostřešany a Sokol Bořice (11). Utkání o 3. místo začne ve 14 hodin a finále na plánováno na 16. hodinu.

Dynamo Rosice pořádá o víkendu dvoudenní turnaj, který je již 34. ročníkem Memoriálu Františka Slavíka. V sobotu změří síly týmy Hrochova Týnce a Holetína (15) a domácí Dynamo s Chrastí (17. V neděli se nejprve od 15 hodin bude hrát duel o 3. místo a finálové klání bude zahájeno v 17 hodin.

(pn, dom)