Dukla Praha – Chrudim
 3:1 (1:1)


Branka hostů: Kopecký.

Domácí od začátku drželi míč více na svých kopačkách, Chrudimští však dobře bránili a rozhodně se nebáli při každé příležitosti zaútočit. Výsledkem byla spousta vyložených šancí ke vstřelení branky.
Ve 36. minutě se také hosté zaslouženě dostala do vedení, když vyraženou Vašulínovu střelu doklepl za záda domácího brankáře Kopecký. Ve 42. minutě se domácím podařil rychlý protiútok a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Vedení na stranu hostí mohl opět v 55. minutě strhnout Kopecký, ale samostatný únik neproměnil. Od 70. minuty pak domácí vyvinuli velký tlak a hosté se pouze bránili. Nakonec se domácím podařilo převahu proměnit v 88. minutě umístěnou střelou z hranice vápna ve vedení 2:1 a o chvíli později rychlým kontrem do otevřené obrany pojistit vítězství třetí brankou.

Milan Svoboda, trenér Chrudimi: „Na favorizovaného soupeře jsme byli celkem dobře připraveni a první poločas odehráli výborně. Kdyby jsme vedli o 2-3 branky, nikdo z přítomných by se asi moc nedivil. Bohužel se v naší hře vyskytují opravdu bizarní situace, že z šance, kdy vlastně stačí jen trefit branku, nedokážeme ani vystřelit.

Ve druhé půli jsme měli ještě jednu nebo dvě loženky, ale opět bez výsledku. V závěru nás domácí zatlačili do hluboké defenzívy, přesto dlouho nebyli ve finální fázi nebezpeční. Když už se zdálo, že získáme nějaký ten bod přišlo rozhodnutí z celkem nenápadné situace. Takový je prostě fotbal, úspěšný je ten, kdo dokáže být efektivní. My s tím dlouhodobě dost bojujeme a i když herně se začínáme zvedat, potřebný přísun bodů to zatím nepřináší. 


Chrudim: Gregovský – Linhart, Matyáš, Zikmunda, Škeřík, Hájek, Pekař, Rožek (65. Švec), Klika, Kopecký, Vašulín