Ústí n. Orlicí – Skuteč 5:0

Hosté začali pasivně a doplatili na to už v 5. minutě, když po úniku Tomáška a jeho přesném centru se hlavou trefil Beneš. V 8. minutě se pokusil kontrovat Zdeněk Dostál, ale Krátký jeho pokus z dvaceti metrů zneškodnil. O čtyři minuty později prošel středem hřiště Jan David a také po jeho střele se zaskvěl skutečský gólman. Ve 20. minutě střídající Motl přihrál Benešovi, který na 2:0. Ve 27. minutě oslabil hosty po přísné druhé žluté kartě Pečenka. Také začátek druhého poločasu byl v režii Ústí. Ve 46. minutě spálil tutovku Jan Dostál. V 59. minutě běžel sám na gólmana Tomášek, Kopecký jeho střelu vyrazil před Beneše, který završil svůj hattrick – 3:0. Vzápětí měl vyloženou šanci Borek, ale zblízka mířil vedle. V 78. minutě přebral Motl míč před šestnáctkou, vypálil a jeho rána skončila u pravé tyče skutečské branky. O dvě minuty později po výborné individuální akci Vaníčka dal na konečných 5:0 střelou z deseti metrů Lněnička.

Tesla B – Prachovice 5:1

Poslední celek tabulky se sice ujal překvapivě vedení hned v první minutě gólem Kostky a držel jej skoro půl hodiny. Domácí rezerva potom do poločasu otočila na 3:1 a v poslední dvacetiminutovce zápasu dala výsledku hořkou příchuť pro Holcim.