Chomutov – Chrudim 3:1

Fakta – branky: 39. Pikl, 59. Tafat, 85. Vůch – 9. Kesner. Rozhodčí: Paták. ŽK: 2:2. Diváci: 350. Poločas: 1:1. FC Chomutov: Zaťko – Vait, Hyneš, Klimpl, Jelen – Doksanský (70. Klimeš), Vůch (87. Roubal), Pikl (81. Adjer), Česlák, Dolejška – Tafat. MFK Chrudim: Mrázek – Drahoš (88. Řezníček), Linhart, Radouš, Štěpánek – Luptovský (81. Nadrchal), Mastík (63. Jarosz), Langr (70. Holub), Vladyka, Kesner – Vágner (59. Vácha).

Pavel Křečan, asistent trenéra Chrudimi: „Brzy jsme vedli a škoda, že jsme nevyužili možnost ke zvýšení náskoku. Soupeř otočil na 2:1 a pak mu sudí odpustil penaltu za ruku. Ve snaze o vyrovnání jsme inkasovali z brejku potřetí."

Zápy – Převýšov 1:0

Fakta – branka: 65. Petržílka z pen. Rozhodčí: Henyck. ŽK: 1:2. Diváci: 200. Poločas: 0:0. SK Zápy: Pařízek – Šulc, T. Svoboda, Doležal, Hakl – Petržílka, Kovařík, M. Svoboda 46. Jelínek), Mikolanda (75. Havránek) –  Duben, V. Svoboda. SK Převýšov: Petr (20. Zavřel) –  Veselka, Jarkovský, Hock, Špidlen – J. Dvořák – Halilovič (80. Černý), Kopač (60. J. Dvořák) – Doležal (56. Novák), Sedláček, Urbanec (73. Rezek).

Jan Kraus, trenér Převýšova: „Soupeři jsme tři body doslova darovali. Za celý zápas jsme si nevytvořili pořádnou gólovou šanci. S podobným výkonem nemůžeme pomýšlet na dobré výsledky."