Kolín – Chrudim 2:1

První půle patřila hostujícímu týmu, po trestném kopu  našel Jarosz Váchu a ten poslal hlavou Chrudim do vedení. Domácí odpověď přišla až krátce po změně stran, kdy vyrovnával Sedláček po přihrávce Štočka. Druhý jmenovaný potom hlavou přidal rozhodující branku.

Fakta – branky: 46. Michal Sedláček, 58. Štoček – 11. Vácha.. Rozhodčí: Paták. ŽK: 0:2. Diváci: 180. Poločas: 0:1. FK Kolín: Čižinský – Bořil, Šťastný, R. Biško, Nešpor – Čapek, Marek Sedláček, Michal Sedláček (85. Jelínek), Stejskal (85. Boček) – Horák (46. Štoček), Šultes. MFK Chrudim: Mrázek – Linhart (83. Vágner), Radouš, Langr, Nadrchal (62. Luprovský), Jarosz, Vácha, Štěpánek, Kesner, Drahoš (71. Adámek), Mastík (61. Vladyka).

Jan Sládek, vedoucí mužstva Chrudimi: „Prvním poločas jsme odehráli vynikajícím způsobem, dokonce jsme se dostali do vedení. Jenže na začátku druhé půle jsme inkasovali, domácí se vrátili do hry a dokázali otočit."

Převýšov – Meteor Praha 4:0

Domácí byli po celý duel jasně lepším týmem a zaslouženě vysoko zvítězili. Navíc ještě spoustu brankových příležitostí nevyužili.

Fakta – branky: 6. P. Dvořák, 31. Schwarz, 77. Sedláček, 83. Urbanec. Rozhodčí: Němec. ŽK: 0:1. Diváci: 255. Poločas: 2:0. SK Převýšov: Koubek – Kouřil (75. Veselka), Černý, Jarkovský, Špidlen – Kopáč (87. Rezek) – Doležal, Schwarz, P. Dvořák (81. Jos. Dvořák), Novák (64. Urbanec) – Sedláček. FK Meteor Praha: Gabriš – Hauer, Moudrý (40. Minárčik), Daňhel, Boruta – Held, Štefan, Frantl (74. Pokrovskij), Janda I. (46. Kadlec) – Fiček (82. Janda II.), Klavík.

Jan Kraus, trenér Převýšova: „Zápas se od začátku odvíjel plně v naší režii. Rozdíl ve skóre mohl být daleko vyšší. Opět výborně zachytal brankář Koubek, který za nás v pěti zápasech vychytal pětkrát nulu. Děkuji klukům za předvedený výkon."

Další výsledky – 10. kolo (11. hrané): Chomutov – Štěchovice 2:0, Domažlice – Králův Dvůr 4:0, Admira Praha – Horní Měcholupy 3:1, Jirny – Sparta B 1:2, Čáslav – Karlovy Vary 6:0, Roudnice n. L. – Kunice 1:2, Zápy – Strakonice 0:0.