FC Humpolec - FC Hlinsko 5:2 (1:0)

Branky hostů: Nevole, Nekvinda.

Utkání se odehrálo ve svižném tempu, bylo podpořeno výborným pohybem a osobním soubojům nechyběl patřičný důraz. Domácí se představili jako velmi kvalitní celek a v 17. minutě se ujali vedení, když využili špatné přihrávky ve středu hřiště.

Stav 1:0 trval až do 63. minuty, v níž benjamínek Hlinska Matouš Nevole vyrovnal na 1:1. O pět minut později ale šel Humpolec po rohovém kopu opět do vedení, v 72. minutě ale znovu srovnal stav Nekvinda (2:2). Potřetí se domácí dostali do vedení v 80. minutě po nedorozumění v obraně hostů. Ti pak ve snaze vyrovnat otevřeli hru a v samém závěru ještě dvakrát inkasovali.

Sestava FC Hlinsko: Kopecký (46. Severýn) Veselský (46. Prášek), Jůn, Vukliševič, P. Chmelík, J. Nevole, Nekvinda, Cepl, Vanžura, Hlouš, Gregor (46. M. Nevole). (rp)