Slatiňany– St.Hradiště 1:2

Přestože domácím chyběli kromě gólmana Dvořáka vpoli Opavský a Chaloupka, sehráli sfavoritem naprosto vyrovnanou partii, vmnoha okamžicích měli více ze hry a řadu gólových šancí. Kromě jedné však žádnou neproměnili, a tak jim soupeř udělil lekci zproduktivity, když zminima vytěžil maximum.

Zahřmělo poprvé ve 22.minutě. Sražený střelecký pokus hostí se Šulcovi nepodařilo odvrátit, míč se dostal kosamocenému útočníkovi Hradiště a ten zosmi metrů nekompromisně prostřelil Švadlenku– 0:1. Za pět minut mohlo být vyrovnáno. To Myška pohotově loboval mírně povyběhnuvšího gólmana Habivského zdobrých 35metrů, bohužel míč „lízl“ břevno opuštěné brány. Po změně stran spartakovci zatlačili hosty na dlouhé minuty na jeho polovinu.

Hosté se spoléhali na rychlé brejky a jeden znich jim vyšel 70.minutě– 0:2. Odpověď na sebe nedala dlouho čekat. Hned vnásledující minutě vypálil z25metrů Hanuš, jeho ránu zblokovali beci hostí přímo knohám osamoceného Dostála a ten ve vápně spřehledem přehodil gólmana– 1:2. Vzávěru odpustil sudí hostům penaltu za ruku stopera ve vlastním vápně, a tak se stav již nezměnil.

Sestava Spartaku: Švadlenka (46. Borek)– Kovařík, Jeřábek, Moravec, Hlušička– Dostál, Hanuš, Šulc, Zdražil– Myška, Ficek (Jonáš, Hroch, Stejskal).