SK Chrudim– Třemošnice 4:0

Branky: Kolář 2, Wenzl, Tejnecký.

Vprvní půli měli mírnou převahu hráči od Vodojemu. Skóre zápasu otevřel Wenzl ranou pod břevno ve 20.minutě. Hrálo se nahoru a dolů a fotbal se musel líbit. Idruhou půli začali lépe hráči „Eskáčka“. Paradoxně se do gólovky dostali hráči Třemošnice, ale netrefili branku.

Nedáš– dostaneš se naplnilo ihned po zahození této šance. Na konci smrtícího brejku stál dorostenec Kolář a zvýšil na 2:0. Od tohoto stavu existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo, a to byli hráči od vodojemu. Chytrou střelou zhranice šestnáctky se prezentoval Tesař, brankář Vojáček míč jen vyrazil a dobíhající mladík Kolář zvýšil na 3:0.

Po další akci zakončoval do prázdné branky dorostenec Tejnecký a pečetil na 4:0. Do sítě dopravil míč ještě Kusý, ale jeho branka nebyla pro ofssajd uznána. Dobře se prezentovali dorostenci Kolář a Tejnecký.

Sestavy

SK Chrudim: Kramařík– Hudeček, Lankaš, Hromádko V., Štursa– Vágner, Tesař, Lištván, Müller – Wenzl, Kodytek (Smělý, Kusý, Šebek, Tejnecký, Kolář).

SK třemošnice: Žďánský (46. Vojáček)– Kalina, Spěvák, O. Rychnovský, Morávek– Vančura, Bohatý, Lipenský, Šebek– Smutný, V. Rychnovský.