MFK Chrudim „A" - Žďár nad Sázavou 2:1 (1:0).

Branky Chrudimi: Holub, Vácha. Širší kádr třetiligového chrudimského „áčka" vyzval na domácí půdě účastníka MSFL ze Žďár nad Sázavou. Svěřenci trenéra Pavla Jirouska se ujali vedení brankou Holuba, o vítěznou trefu se ve druhé půli postaral střídající Vácha. Sestava MFK Chrudim „A" - I. poločas: Vostradovský Štěpánek, Dvořáček, Řezníček Kopecký, Langr, Kesner, Janecký Holub, II. poločas: Mrázek Linhart, Valda, Radouš, Malý, Malinský, Vodrážka, Mastík, Vladyka, Ráliš, Nadrchal Vácha.

Další přípravné utkání je na programu opět v sobotu, kdy MFK zajíždí na hřiště účastníka Juniorské ligy FC Hradec Králové U21.

FC Slovan Havlíčkův Brod - FC Hlinsko 1:1 (0:0).

Branka Hlinska: Cepl. Sestava Hlinska: Jindřichovský Hrubý, M. Bouška, Jůn, Z. Cach, Picek, Kaufman, Cepl, Pulpan, Černík, A. Cach, (střídali Kopecký,Veselský, Škorpík, Nevole, Krbálek).

Miroslav Bouška, vedoucí mužstva FC Hlinsko: „Po minulém volném víkendu (halový turnaj v Předměřicích byl zrušen) jsme v dalším přípravném utkání zavítali na hřiště vedoucího mužstva krajského přeboru kraje Vysočina. Velmi kvalitní soupeř prověřil naše mužstvo především v prvním poločase, kdy jeho fotbalovou snahu podpořil i velmi silný vítr. Po změně stran byl sice zase „na naší straně", ale byli to domácí, kteří se ujali v 55. minutě vedení 1:0. Konečnou podobu velmi kvalitnímu utkání dal Cepl, který po velmi pěkné střele srovnal na konečných 1:1. V našem týmu se poprvé představili Jiří Kaufman a Dominik Černík, kteří s Petrem Jindřichovským v brance patřili k nejlepším hráčům na hřišti."

Další přípravné utkání: v sobotu od 16:00 na umělé trávě ve Žďáru nad Sázavou s FK Bohemia Světlá nad Sázavou.

FK Pardubice B/U21 - MFK Chrudim „Rezervy" 3:1 (1:0).

Branky: 31. T. Kakrda, 47. a 52. Vágner 77. Kopp. První velkou šanci měli domácí ve 24. minutě po akci T. Kakrdy, kdy D. Pánek orazítkoval břevno. Hosté (kombinovaný tým MFK Chrudim B a C) měli také šanci, ale se střelou Kroutila si poradil domácí brankář Čihař. První gól padl ve 31. minutě, kdy se individuálně prosadil T. Kakrda 1:0. Na začátku druhé půle hosté zaspali a ve 47. minutě po centru Fuska zvýšil Vágner na 2:0. V 52. minutě upravil po samostatné akci střelou na přední tyč znovu Vágner 3:0. V 77. minutě po centru Žaluda snížil na konečných 3:1 zblízka chrudimský Kopp. Utkání mělo dobrou úroveň a domácí zvítězili především díky rychlým gólům na začátku druhé půle.

Sestava kombinovaného týmu FK Pardubice B/U21 - I. poločas: Čihař Konvalina, Baldrych, Křivka, Mandutz D. Pánek, Sůra, Knotek, Fusek Rydval, T. Kakrda, II. poločas: Kouba Strouhal, Čáp, Pešek, Jiří Růžička Vanžura, Hron (79. T. Jelínek), Portyš, Vágner Fusek (60. Klír), T. Kakrda (60. Krejčí). Sestava MFK Chrudim „rezervy": Vostradovský Tlapák, Valda, Svoboda, Malý Malinský, Andrle, Dastych, Langr, Vágner Kroutil (střídali Kratochvíl, Kopp, Žalud, Hlavatý, Kudláček).

Dalším soupeřem rezervního týmu MFK bude v sobotu na domácí půdě Junior Skuteč.