SK Chrudim – FK Pardubice B 7:0 (2:0). Střelci SK Chrudim: Hromádko J. 2, Veverka, Tesař, Musil, Lištván, Tejnecký. Sestava SK Chrudim: Vrbka – Starý, Motyčka, Lankaš, Štursa – Hýsek, Tesař, Lištván, Pudil Martin – Musil, Veverka ( Stejskal, Zavřel, Chvojka, Tejnecký, Hromádko J.). Domácí eskáčko se představilo poprvé na svém hřišti a jejich hra byla od úvodního hvizdu jasně lepší. Domácí lépe kombinovali a soupeře do šancí nepouštěli. První gól vstřelil hlavou domácí Veverka v 14 minutě. Ve 27 minutě přidal druhý gól domácích Tesař, který se trefil z 25 metrů. Hosté zlobili jen sporadicky, ale na místě byl vždy brankář Vrbka. Druhá půle začala opět lépe pro domácí a na 3:0 zvyšoval Musil. O pár minut později přidali díky důrazu Hromádky domácí čtvrtý gól. Domácí svého soupeře jednoznačně přehrávali a po vyšachování hostující obrany přidal pátý gól Tejnecký. Deset minut před koncem zvyšoval již na 6:0 symbolick hráč s číslem 6 domácí Lištván. Skóre zápasu uzavřel svou druhou brankou v utkání po samostatném nájezdu Hromádko 7:0. Domácí tak porazili celek Pardubic rozdílem třídy.

FC Hlinsko – Slavoj Polná 2:2 (1:1). Za domácí: Sigan, Jůn. Sestava: Jindra (46. Kopecký) – Hrubý, Kysela, Cestr, Jůn – Holubec, M. Bouška, P. a J. Novákové – Sigan, Cach. Střídali Veselský, Bříza. Domácí šli do vedení tvrdou ranou Sigana od tyče. Poté Slavoj vyrovnal hru i skóre, když z penalty dall na 1:1. Ve II. poločase po několika neproměněných oboustranných šancích šli hosté do vedení a zaslouženou remízu zajistil střelou za velkým vápnem Jůn.

ŽSK Třemošnice – Sokol Žleby 9:3 (2:2).
Branky vítězů: Šebek 3, Smutný 2, Tyle, Tichý, O. Vančura, J. Vančura. Sestava ŽSK: Vojáček – Kořínek, Hluchník, Kunášek, Kalina – Štěpař, Lebduška, Jan Vančura, Culek – Smutný, Šebek. Střídali O. Vančura, Tichý, Kutílek, Tyle, Lipenský. Hosté dorazili pod Lichnici jen se sedmi hráči, které postupně doplňovalo až osm třemošnických fotbalistů. Vyložené tréninkové utkání se trenéru Teplému líbilo až po změně stran.

V pátek 31. července jsou na pořadu další dvě přípravná utkání, obě mají výkop v 17.30 hodin: fotbalisté FC Skuteč doma přivítají FK Proseč a FK Kameničky zajíždějí k utkání do Herálce.