SK Sokol Prosetín Sokol Moravany 2:3 (1:0).

Branky: 39. Pavliš, 88. Vodvárka (pen.) 53. Kříž, 67. Kulhánek, 84. Erber. Začátek utkání byl podle předpokladů. Hráči Moravan získali herní převahu, ale bez větších brankových příležitostí. Po čtvrthodině hry se karta obrátila a postupně začal ovládat hru domácí Sokol, který si naopak vytvořil několik slibných šancí. Vyvrcholení náporu přišlo ve 39. minutě, kdy se krásně pod břevno trefil mladý M. Pavliš.

Druhý poločas začali opět lépe hosté a na rozdíl od prvního poločasu jim převaha v poli vydržela až do konce utkání. Navíc stříleli i branky a skóre otočili. I když herní převaha byla na kopačkách hráčů Sokola Moravany, brankové příležitosti, a dá se říci, že byly i vyložené, si více vytvářeli domácí hráči. V 90. minutě hosté neproměnili pokutový kop.

Prosetín: Šmahel Šikl, M. Haman, Kropáček, P. Haman Pavliš, Zvára, Vodvárka, Černý Remeš, J. Ročňák (D. Ročňák, Zdražil).

„Dnes jsme prokázali, že s kvalitním soupeřem roste kvalita a chuť do hry i našeho týmu. Škoda jen, že jsme pro nemoc a pracovní zaneprázdnění několika hráčů, nemohli být úplně kompletní, věřím, že by naše hra i výsledek byly ještě lepší,“ hodnotil prosetínský trenér Radek Teplý.

(jh)