Stolany - Kameničky 6:0 (3:0). Branky: Černohubý 3, Jenka, Ždímal, Kaciáň. Přípravna splnila účel, šlo o generálku Stolan na první mistrák v I. A třídě, a to na hřišti Moravan. Sestava vítězů: Kramařík - Těšitel (Vávra), Novotný, Starý, Přibyl (Ždímal) - Jenka, Černohubý, Eis, Adam - Kaciáň, Pavlíček.

Slatiňany – Krouna 5:2 (3:0).
Branky vítězů: 17. Trňák, 41. Kořínek, 43. Moravec, 52. Myška, 88. Hanuš. Domácí nastoupili v úvodu víceméně v „áčkové“ sestavě, po prostřídání povolili soupeři z okresního přeboru vsítit dva góly a hra už byla vyrovnanější. Slatiňany – 1. poločas: Dubský – O. Zdražil, Málek, Jeřábek (22. Kovařík), Tesař – Moravec, Opavský, Trňák, J. Zdražil - Dostál, Kořínek. 2. poločas: Dubský – Pour, Stejskal, Kudyn, Jandík – Trávníček, Kollert, Hanuš, Kudrnka – Myška, Hlušička.

Sokol Pomezí - SK Sokol Prosetín 3:2 (2:0). Branky: Svoboda 2, Červený - Pavliš, Vodvárka. Výsledek utkání dvou týmů I. B třídy příliš neodpovídá průběhu, protože hosté zahodili několik šancí a trefili tyč a břevno. V dobrém světle se ukázali mladíci Pavliš, Pokorný a F. Šafránek. Prosetín: Šmahel - Remeš (46. Pavliš), Vít, Kropáček (46. Polívka), P. Haman - Horáček (72. Černý), Pokorný, Šikl, J. Ročňák (46. F. Šafránek) - Vodvárka, Ťopek (46. A. Šafránek).