MFK Chrudim rezerva - TJ Mezilesí Načešice 2:1 (0:1).

Branky: 67. a 85. Michalec 25. Budinský. Sestava vítězů: Schmeiser Tlapák, Michalec, Zeman, Veselský Meduna, Dastych, Holub, Hlavatý, Lacman Kopp (Svoboda, Beneš, Šibrava).

Utkání mělo náboj a oba týmy se od úvodu snažily otevřít skóre zápasu. Domácí měli mírně navrch, ale hosté z Načešic hrozili rychlým přechodem do útoku, což jim vyšlo dokonale ve 25. minutě, kdy se po chybě domácích ocitl před domácím brankářem Schmeiserem nestárnoucí Budinský, který ranou pod břevno otevřel skóre zápasu. Domácí si vypracovali několik šancí, ale jejich koncovka byla katastrofická. Pouze Lacman nastřelil díky zákroku brankáře břevno.

Ve druhém poločase docházeli Načešickým síly a „mfkáči" si vytvářeli jednu šanci za druhou, ale bez gólového efektu. V 67. minutě se do šance dostal chrudimský Michalec a ten se v těchto situacích obvykle nemýlí a skóre zápasu vyrovnal. V 85. opět Michalec strhl vítězství na stranu MFK. Domácí tak v dalším přípravném utkání zvítězili nad kvalitním soupeřem 2:1.