1. Ovčáry - AFK Chrudim. „Afrkáči“ potvrdí v Ovčárech vysoké domácí vítězství s Holicemi a minimálně remizují. Tip: 0.

2. Srch - Hlinsko. Raději bych viděl vítězství týmu z Vysočiny, ale nováček Titanic je doma nebezpečný a zřejmě v tomto zápase neztroskotá jako jeho slavný jmenovec. Tip: 1.

3. Stolany - Tesla Pardubice B. Rezerva Tesly je papírovým favoritem a svoje postavení v tabulce potvrdí i v tomto zápase. Tip: 2.

4. SK Chrudim - Staré Hradiště. Sousedi v tabulce spolu svedou určitě velkou fotbalovou bitvu, ale na konci se budou radovat hráči od chrudimského Vodojemu. Tip: 1.

5. Rozhovice - Třemošnice. Mírní favorité jsou pro mě hosté, přestože v minulém kole ztratili první body v podzimní sezoně na horké půdě v Horním Jelení. Rozhovičtí vyšli zcela naprázdno v Proseči, kde trefovali jen brankovou konstrukci. Myslím, že těsně vyhraje lídr tabulky. Tip: 2.

6. Hlinsko B - AFK Chrudim B. Hlinecké béčko se trápí a i když se rezervě AFK také na podzim moc nedaří, tak zřejmě uspějě naplno. Tip: 2.

7. Proseč - Prosetín. Proseč je pro mě srdeční záležitost, a proto nemohu tipovat jinak. Tip: 1.

8. Chroustovice - Miřetice. Chroustovičtí by jako domácí měli potvrdit tabulkové postavení, ale Tatran bude chtít určitě odčinit domácí výbuch s Horním Bradlem. Tip: 1.

9. Rosice - Stolany B. Vzhledem k postupovým šancím našeho A-týmu doufám v bodový neúspěch hostujícího týmu. Tipuji proto výhru domácího Dynama. Tip: 1.

10. Míčov - Zaječice. Zaječice hrají pěkný fotbal a pokud budou mít kluci Pejchovi svůj den, tak není co řešit. Tip: 2.


Supertrefa: v 8. kole padne celkem 27 gólů.

Minulý poradce Josef Štěpán z Nasavrk uhodl pět správných výsledků, za což získal stejný počet bodů.


JAROMÍR DOLEŽAL