Trefou z rohu rozhodl Jiří Ročňák

CHRUDIM - Jedenácté kolo okresního přeboru v kopané přineslo dlouho očekávaný souboj dosavadních suverénů soutěže, kteří ještě neztratili ani bod a nyní si to rozdali v Prosetíně.

22.10.2007

Z utkání Prosetín - Miřetice.Foto: Karel Dvořák

H. Bradlo – Svídnice 5:0

Utkání bylo v poli vcelku vyrovnané, ale v koncovce byli domácí mnohem produktivnější a chyby hostujících obránců dokázali trestat. Fakta – branky: Maruna 2, Pilař, Kroutil, Semerád. Rozhodčí: Alinč. ŽK: 1:4. Diváků: 60. Poločas: 3:0. H.Bradlo: Nevečeřal - Kovačka, R. Bláha, Pospíšil, J. Bláha, Kumpan, Dalecký, Semerád, Kroutil, Maruna, Pilař (Novák, Sotona). Svídnice: Holeka – Sokol, Novák, Kaška, Kacafírek, Spálenský, Kožíšek, Starý, Kubašta, Kašpar, Šustr (Langr, Dvořák).

Luže – Ronov 5:1

Po pomalém rozjezdu se domácí dostali do vedení krásnou střelou V. Roubínka. Své vysoké vítězství dovršili brankou z penalty v 85. minutě. Fakta - branky: Roubínek 2, Sejkora, Urban, Glenzner (pen.) – V. Klug. ŽK 2:2. Diváků: 80. Luže: Richter - Pekhart, Glenzner, Sejkora, Černý, Douděra (Hanko), Fritsche (Sýs), Urban, Pitra, Kapitola (Klenor), Roubínek. Ronov: Žítek - Staněk, J. Klug, Svoboda, Polák, Kočárník, Filka, Průša, Matoušek (Černý), Varga, V. Klug.

Rosice – Bítovany 3:1

Po vyrovnané první půli se nechali hosté zbytečně vylučovat a Dynamo převahu využilo. Fakta – branky: Christel 2, P. Marel – Mihulka. Rozhodci: Ďuriš. ŽK: 2:7. ČK: 1:4. Poločas: 1:0. Rosice: Procházka st. – Dachovský, Nekvinda, Novotný, Dvořák, Hlaváček, P. Marel, J. Marel, Christel, Komárek, Procházka ml. (Steklý, Zahálka, Volejnik). Bitovany: Dostál - Konrád, Kysela, Tichý, Částka, Čechlovský, Kopecký, Bárta, Kudrnka, Mihulka, Pilař (Mašek).

Dřenice – H. Městec B 1:2

V I. vyrovnané půli se hosté ujali dvoubrankového vedení po střelách ze střední vzdálenosti. Po přestávce byli domácí lepší, hráli prakticky na jednu branku, ale výsledkem bylo jen snížení z penalty. Fakta – branky: 70. Hýl (pen) – 20. Peter, 27. Jandáček. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 2:4. Diváků: 60. Poločas: 0:2. Dřenice: M. Kudyn – Marek, Hybeš, Hýl, Šulaj, P. Kudyn, Michálek I, Michálek II, Ptáček, M. Musil, Celuch (Pekař). H. Městec B: P. Vegeš – Koníř, Krejčík, Šafránek, Tiler, Peter, Kápička, Hamsa, Jandáček, Kocek, Celunda starší (M. Vegeš, Celunda mladší).

Prosetín – Miřetice 1:0

Utkání podzimu (na snímku) bylo vyrovnané, velmi bojovné se šťastným koncem pro domácí. Branku dal přímo z rohu Jiří Ročňák, když hostující brankář Alinče si míč srazil do vlastní brány. Přesto se dá říci, že na obou stranách vynikli gólmani. Hrálo se na podmoklém, ale velmi dobře připraveném terénu před rekordní návštěvou. Fakta – branka: J. Ročňák. Rozhodčí: Čad. ŽK: 3:4. Diváci: 550. Poločas: 0:0. Prosetín: Havel - Ondráček, Brtnický, Kropáček, Haman, Marek Psota, Pešek, J. Ročňák, Vít, Peřina, Vodvárka ( Černý, D. Ročňák, M. Ročňák). Mířetice: Alinče - Dejnožka, T. Řezníček, Slanina, Sokol, Flídr, Slavíček, P. Řezníček, Beran, Douša, Kouba (Najman, Vtípil, Pejcha).

Nasavrky – Vítanov 1:1

Domácí se ujali vedení již v 5. minutě, ale po čtvrthodině hosté převzali otěže a Nasavrky byly nakonec rády za remízu. Fakta – branky: 5. Smetánka – 38. Z. Daniel. Rozhodčí: Kutil. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Poločas: 1:1. Nasavrky: Mikeš – T. Michek, Dostálek, R. Michek, Němec, Bakeš, Smetánka, Pilný, Štěpán, Vojíř, P. Plíšek (A. Plíšek, Hnízdo, Soudek). Vítanov: Tichý – L. Jůn, Kučera, Pilař, J. Jůn, Neuwirth, Dalecký, Z. Daniel, J. Daniel, Novák, Rakouš (Doležal, Vařečka, Balek).

H. Týnec – Chrast 2:1

Průměrná úroveň s množstvím šancí. Rozhodla druhá čtvrthodina: Fakta – branky: 25. Kadeřábek (pen.), 27. Jaroš – 16. Kysela. Rozhodčí: Smitka. ŽK: 2:3. Diváků: 35. Poločas: 2:1. Hr. Týnec: Tatíček – Beránek, Horáček, Netuka, Topič (Blajda) – Douda, Unger, Jaroš, Friček – Kadeřábek, Čelinák. Chrast: Sýs – Vozáb, Bouška, Rázek, Kysela, Sládek, Málek (Koráb), Dostál, Friček, Bondor, Urban