I. A třída

Prosetín – Hlinsko B 3:0
Branky: 2. Hott Billong, 11. Zvára, 16. J. Ročňák. Prosetín: Šmahel – Tichý, M. Haman, Šikl (85.D. Ročňák), T. Haman (52. A. Šafránek) – J. Ročňák (82. Černý), Zvára, Vodvárka, T. Kulháň (65. Sokol) – Hott Billong (75. Remeš), F. Šafránek. Hlinsko B: Jindřichovský – Ptáček, Volf, Prášek (65. V. Netolický), Picek, Novák, Bříza, R. Netolický, Krbálek (80. Nevole), Zavřel, M. Slavík (59. Boguaj). Toto derby rozhodla úvodní čtvrthodina, kdy domácí na soupeře vlétli takovou měrou, že ten nestačil odolávat. Pak už to byla pouze kontrola výsledku. Ve II. poločase si sice vítězové vytvořili další šance, ale ty zůstaly nevyužity.

Králíky – Chrudim C 2:4
Branky: 11. a 89. Žalud,75. Lacman, 83. Mrázek. MFK Chrudim C: Kudláček, J. Veselský, Mervart, Šourek (71. Lacman), Tlapák, Meduna (66. Holík), Holub, Hlavatý, Mrázek (89. D. Veselský), Kopp (83. Rabas), Žalud. Na horké půdě v Králíkách předváděl Celtik v první půli pěknou hru s kombinačními akcemi a nebezpečnými střelami. Gólově se však ujal pouze projektil Žaluda v 11. minutě – 0:1. V 19. minutě vytáhl skvělý zákrok Kudláček a zlikvidoval nebezpečnou hlavičku domácích. Druhá půle začala náporem hostí, který byl přerušen proměněnou penaltou domácích v 54. minutě za střet Kudláčka s domácím útočníkem. Jiskře narostla křídla a po rozehraném rohovém kopu v 58. minutě obrátila skóre na 2:1. Celtik přidal na tempu a důrazu a dokázal skóre dokonale otočit po rohových kopech v 75. střídajícím Lacmanem – 2:2 a v 83. Mrázkem – 2:3. Výsledek pečetil v 89. minutě Žalud tečí Holíkovy střely na přední tyč – 2:4.

I.  B třída

Kameničky – Řečany 0:2
Branky:  29. Kobera, 79. Novotný. Kameničky: Hladký – Zavřel, P. Adámek, P. Chmelík, D. Hromádko, Jan Sádovský, Jakub Chmelík, J. Adámek, Nekvinda, M. Pérko, M. Hromádko (Horák, Valla, Jehlička, D. Adámek, Sadílek).   Hosté hráli příliš tvrdě a dle domácího zpravodaje jim sudí odpustil jasnou penaltu a nejméně jedno vyloučení.   První poločas byli domácí lepší, ale přesto inkasovali gól. Ve druhé půli hosté všemožně zdržovali a dokonce se jim podařilo přidat druhý gól.

Luže – Holice B 3:0

Branky: Dvořák 2, Koráb. Luže:  Vrbka – Roubínek, Stoklasa,  Harenčák (46. Horák),  Rogovik, Komárek, Mašek.  Dvořák (85. Tlapák), Mihulka       (78. M. Kapitola), Hanko (80. Dostál), Koráb. V zápase  byli hráči Luže po většinu zápasu aktivnější. V prvním poločase se jim však nedařilo v koncovce, a proto se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Ve druhé půlce už  se dokázali střelecky prosadit,  když se dvakrát trefil veterán Dvořák (nejprve po průniku Horáka a poté po přihrávce Mihulky).  V závěru utkání uzavřel skóre po standardní situaci Koráb.