SK Sokol Prosetín - Sokol Dolní Újezd 4:3 (0:2). Branky: Vodvárka 2, J. Ročňák a Tichý po 1 Novák 3. Sestava Prosetína: Zdražil Tichý, M. Haman, Kropáček, P. Haman F. Šafránek, Zvára, Karásek, J. Ročňák Vodvárka, Remeš (A. Šafránek, Černý, Novotný, Kulháň).

Zápas s účastníkem I.A třídy nezačal pro tým Prosetína dobře. Hosté nasadili vysoké tempo a agresivním bráněním získali herní převahu, kterou vyjádřili i brankově. V 19. minutě byl stav už 0:2 a vypadalo to velmi zle. Ale po druhém gólu nastal ve vývoji utkání zlom. Prosetínští hru vyrovnali, vytvořili si několik vyložených šancí, tu největší Ročňák, když brankáře hostí nastřelil hlavou z malého vápna. Skóre do poločas se sice neměnilo, ale bylo se na co dívat neboť o dramatické situace před oběma brankami nebyla nouze.

Druhý poločas začali Prosetínští lépe, a když v 57. minutě Vodvárka snížil na 1:2, tak to vypadalo na dramatický závěr. Domácí Sokol hýřil pohybem a vytvářel si příležitosti, jak na běžícím páse. A když se začalo dařit i střelecky, tak se skóre otáčelo ve prospěch Prosetína. Nejhezčím momentem zápasu byla gólová střela Jirky Ročňáka, který snad touto brankou prolomil svoji střeleckou smůlu. Výsledek 4:3 je úspěchem vítězného týmu. Tímto vítězstvím si již zajistil medailové umístěním, i když jej čekají tomto turnaji ještě dva nejtěžší soupeři.