S nástrahami se nejlépe vypořádal JIŘÍ MOTYČKA starší z Mladoňovic, který uhodl správně sedm výsledků a jako jediný si připsal dvouciferný počet bodů. Vítězi blahopřejeme a žádáme jej, aby nás kontaktoval kvůli předání cen. Jinak připomínáme, že od 2. kola lze tipovat prostřednictvím internetu, pokud jste na úvodní kupon uvedli i své heslo (libovolné čtyři číslice).
1. místo
CR0072Jiří Motyčka st., Mladoňovice1111
2. místo
CR0146Miroslav Křivánek, Zaječice88
CR0198Míra Kučera, Svratouch88
CR0071Miluše Motyčková, Mladoňovice88
CR0211Jan Sotona, Hlinsko88
CR0104Filip Starý, Stolany88
CR0062Hana Voženílková, Rozhovice88
8. místo
CR0180Bohuslav Bulva, Bělá55
CR0058Tomáš Havránek, Pardubice55
CR0054Marie Havránková, Jeníkovice55
CR0087Lenka Horáková, Svídnice55
CR0155Josef Jelínek ml., Čankovice55
CR0024Antonín Kavala, Chrudim55
CR0090Jaromír Mihulka, Chrudim III55
CR0085Eva Nováková, Stolany55
CR0128Kristýna Novotná, Třibřichy55
CR0011Jan Petr, H. Městec55
CR0186Josef Písař ml., Kameničky55
CR0151Ladislav Starý, Zaječice55
CR0139Jiří Starý, Bítovany55
CR0081Viktor Svoboda, Slatiňany55
CR0082Nelinka Svobodová, Chrudim IV55
CR0040Ladislav Synek, Pardubice 255
CR0145Josef Štursa, Zaječice55
CR0060Pietro Tapalese, Pardubice55
CR0210Bohuslava Uchytilová, Blatno55
CR0066Vlastimil Voženílek, Rozhovice55
CR0092Iveta Zitová, Načešice55
29. místo
CR0206Stanislav Birošík, Kameničky22
CR0049Drahomíra Bláhová, Bělá22
CR0168Jan Bouzastein, Pardubice22
CR0160Zbyněk Buřval, Stolany22
CR0112Dominika Čičmancová, Lukavice22
CR0075Michal Čičmanec, Slatiňany22
CR0194Pavel Hromádko, Krouna22
CR0023Jan Hromádko, Zaječice22
CR0038Jan Hromádko, Chrast22
CR0193Iva Hromádková, Krouna22
CR0016Květa Hromádková, Zaječice22
CR0156Jitka Jelínková, Čankovice22
CR0045Eva Kacafírková, Kočí22
CR0184Milan Kalous, Hlinsko22
CR0067Viktorie Kokešová, Mikulovice22
CR0073Jiří Motyčka ml., Mladoňovice22
CR0020Martin Pešava, Chrudim22
CR0039Libor Pilař, Křižanovice22
CR0187Josef Písař, Kameničky22
CR0133Jan Polášek, Chrudim22
CR0169Milan Rabas, H. Týnec22
CR0041Mirek Roztočil, Svídnice22
CR0069Josef Sedlák, Chrudim22
CR0167Vladimír Schuster, Zaječice22
CR0149Martin Solnička, Srní22
CR0153Lenka Solničková, Zaječice22
CR0042Zdeněk Sotona, Žumberk22
CR0043Lenka Sotonová, Žumberk22
CR0118Martin Souček, Chrudim III22
CR0106Tomáš Starý, Stolany22
CR0065Pavel Šagát, Rozhovice22
CR0027Jan Šár senior, Chrast22
CR0026Jan Šár st., Chrast22
CR0028Vladislava Šárová, Chrast22
CR0120Karel Šimon, Chrudim22
CR0021Radovan Štursa, Slatiňany22
CR0025Adámek Štursa, Slatiňany22
CR0209Ladislav Uchytil, Blatno22
CR0032Pavel Urválek, Chrudim III22
CR0080Pavel Váňa, Slatiňany22
CR0063Silvie Voženílková, Rozhovice22
CR0162Jiří Vrzáček, Chrudim III22
CR0051Kamila Žáková, Rohozná22
72. místo
CR0010Stanislav Barvíř, Pardubice-1-1
CR0175Martina Bernerová, Plzeň-1-1
CR0015Jiří Bořil, Chrudim IV-1-1
CR0014Jitka Bořilová, Chrudim IV-1-1
CR0012Lucie Bořilová, Chrudim IV-1-1
CR0185Romana Brožková, Kameničky-1-1
CR0191Petr Bukáček, Krouna-1-1
CR0172Jozef Čeliňák, H. Týnec-1-1
CR0113Nikola Čičmancová, Lukavice-1-1
CR0166Stanislav Dejdar, Chrudim II-1-1
CR0202Miroslav Dostál, Hlinsko-1-1
CR0201Lenka Dostálová, Hlinsko-1-1
CR0134Pavel Drahý, Chrudim III-1-1
CR0173Kateřina Duřtová, Lhota p. Libč.-1-1
CR0159Aleš Emr, Chrudim II-1-1
CR0158Helena Emrová, Chrudim II-1-1
CR0017Ladislav Fabián, Chrudim-1-1
CR0110Luboš Fišer, Tuněchody-1-1
CR0111Jana Fišerová, Tuněchody-1-1
CR0005Roman Hanuš, Slatiňany-1-1
CR0007Pavel Hanuš, Slatiňany-1-1
CR0205Stanislav Holubec, Hlinsko-1-1
CR0056Antonín Hradec, H. Městec-1-1
CR0138Jiří Hrnčíř, Bítovany-1-1
CR0192Alena Hromádková, Krouna-1-1
CR0037Eva Hromádková, Chrast-1-1
CR0109Petr Chutic, Tuněchody-1-1
CR0188Vladimír Jehlička, Filipov-1-1
CR0154Josef Jelínek, Čankovice-1-1
CR0157František Jelínek, Čankovice-1-1
CR0030Vladislav Jiroušek, Lhota-1-1
CR0161Tomáš Klůc, Chrast-1-1
CR0057Jan Kočí, H. Městec-1-1
CR0036Pavel Krupička, Pardubice-1-1
CR0182Jaroslav Marek, Proseč-1-1
CR0181Jiří Marek, Proseč-1-1
CR0034Zdenek Martinek, Chrudim IV-1-1
CR0091Jana Mihulková, Chrudim III-1-1
CR0078Jaroslav Mudroch, Lukavice-1-1
CR0163Hana Niklová, Liboměřice-1-1
CR0123Lucie Nováčková, Chrudim III-1-1
CR0084Tomáš Novák, Stolany-1-1
CR0074Gabriela Nováková, Stolany-1-1
CR0008Jirka Novotný, Prosetín-1-1
CR0131Vladislav Novotný, Třibřichy-1-1
CR0203Zdeněk Pátek, Hlinsko-1-1
CR0204Dana Pátková, Hlinsko-1-1
CR0177Jaromír Patočka, Bělá-1-1
CR0178Jaromír Patočka st., Bělá-1-1
CR0018Josef Pešava, Chrudim-1-1
CR0095Josef Petrus, Sobětuchy-1-1
CR0096Lucie Petrusová, Sobětuchy-1-1
CR0189Jiří Písař, Kameničky-1-1
CR0117Marián Polášek, Chrudim III-1-1
CR0171Alena Rabasová, H. Týnec-1-1
CR0196Jiří Rejda, Svratouch-1-1
CR0148Marie Stará, Bítovany-1-1
CR0215František Starý, Hlinsko-1-1
CR0103David Starý ml., Pokřikov-1-1
CR0083Petr Svoboda, Chrudim IV-1-1
CR0086Mirek Svoboda, Svídnice-1-1
CR0079Josef Svoboda, Slatiňany-1-1
CR0135Irena Šimonová, Chrudim-1-1
CR0136Irena Šimonová, Slatiňany-1-1
CR0143Patrik Tesárek, Tuněchody-1-1
CR0035Jana Teznerová, Vejvanovice-1-1
CR0212Ladislav Tlapák, Všeradov-1-1
CR0217Lukáš Tlapák, Všeradov-1-1
CR0207Karel Tomšík, Hlinsko-1-1
CR0055Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov-1-1
CR0208Ladislav Uchytil, Hamry-1-1
CR0061Marie Voženílková, Rozhovice-1-1
CR0199Romana Vyoralová, Svratouch-1-1
CR0197Míša Vyoralová, Svratouch-1-1
CR0002David Zelený, Pardubice-1-1
CR0164František Zita, H. Městec-1-1
CR0050Libor Žák, Rohozná-1-1
149. místo
CR0130Karel Albert, Třibřichy-4-4
CR0033Pavel Barvíř, Zlín-4-4
CR0052Jiří Beran, Chrudim-4-4
CR0013Jan Bořil, Chrudim IV-4-4
CR0179Jaroslav Bruna, Bělá-4-4
CR0059Tomáš Děťák, Zbyhněvice-4-4
CR0125Iveta Fuksová, Tuněchody-4-4
CR0124Jitka Fuksová, Tuněchody-4-4
CR0003Jaromír Hanuš, Slatiňany-4-4
CR0004Hana Hanušová, Slatiňany-4-4
CR0053Vladimír Havránek, Jeníkovice-4-4
CR0022René Hromádko, Zaječice-4-4
CR0190Jiří Hromádko, Krouna-4-4
CR0218Josef Jeníček, Nasavrky-4-4
CR0076Ilona Jindřichovská, Holetín-4-4
CR0031Iva Jiroušková, Lhota-4-4
CR0165Lukáš Kopecký, Slatiňany-4-4
CR0200Zdeněk Korejtko, Hlinsko-4-4
CR0122Pavel Křečan, Chrudim II-4-4
CR0119Jan Kudrnka, Chrudim IV-4-4
CR0137Tomášek Kuchař, Slatiňany-4-4
CR0115Petr Lichtenberg, Chrudim III-4-4
CR0098Lukáš Makeš, Slatiňany-4-4
CR0064Patrik Málek, Rozhovice-4-4
CR0176Zdeněk Marek, Proseč-4-4
CR0089David Mihulka, Chrudim III-4-4
CR0195Petr Najman, Miřetice-4-4
CR0129Tereza Novotná, Třibřichy-4-4
CR0170František Rabas, H. Týnec-4-4
CR0044Eva Sotonová, Žumberk-4-4
CR0132Lucie Součková, Chrudim III-4-4
CR0150Marie Stará, Zaječice-4-4
CR0102David Starý, Pokřikov-4-4
CR0105Vlastimil Starý, Stolany-4-4
CR0152Ladislav Starý ml., Zaječice-4-4
CR0068Jiří Svoboda, Chrudim III-4-4
CR0046Ondřej Sychra, Bělá-4-4
CR0029Jaroslava Šárová, Chrast-4-4
CR0121Karel Šimák, Chrudim-4-4
CR0070Miroslav Šimon, Chrudim III-4-4
CR0097Miroslav Šimon ml., Chrudim III-4-4
CR0213Vladimír Škarvada, Hlinsko-4-4
CR0214Soňa Škarvadová, Hlinsko-4-4
CR0116Jaroslav Tajzler, Chrudim III-4-4
CR0142Robert Tesárek, Tuněchody-4-4
CR0141Miroslav Tesárek, Tuněchody-4-4
CR0140Denisa Tesárková, Tuněchody-4-4
CR0216Leoš Tlapák, Všeradov-4-4
CR0127Karel Tůma, Chrudim III-4-4
CR0108Josef Vacek, Chrudim III-4-4
CR0088Jaroslava Vacková, Chrudim III-4-4
CR0077Žaneta Víšková, Slatiňany-4-4
CR0094Miloslav Zita ml., Načešice-4-4
CR0093Miloslav Zita st., Načešice-4-4
203. místo
CR0174Martin Berner, Chrudim-7-7
CR0114Milan Brychnáč, Chrudim-7-7
CR0147Tomáš Felkl, Chrast-7-7
CR0101Horymír Filip, Pardubice-7-7
CR0126Josef Fuksa, Tuněchody-7-7
CR0006Lucie Hanušová, Slatiňany-7-7
CR0001Miroslav Honzák, Lozice-7-7
CR0009Jaroslav Křivský, Bojanov-7-7
CR0100Milan Makeš, Slatiňany-7-7
CR0183Martin Marek, Proseč-7-7
CR0019Michal Pešava, Chrudim-7-7
CR0107Lucie Stará, Stolany-7-7
CR0047Jan Sychra, Bělá-7-7
CR0144Anna Štursová, Zaječice-7-7
CR0048Libor Tuček, Bělá-7-7
218. místo
CR0099Roman Makeš, Slatiňany-10-10

Už je možné tipovat pomocí internetu

Chrudim – Od 2. kola Tip ligy čtenářů Chrudimského deníku lze už tipovat prostřednictvím internetu na www.denik.cz, pokud jste v úvodním kole uvedli i vaše heslo (libovolné čtyři číslice). Nejlepší hráč celkového pořadí se může těšit na pamětní tričko - ŠAMPION Tip ligy. Vítěz a další nejúspěšnější soutěžící získají zajímavé ceny od partnera naší soutěže – firmy Elektro Berry. Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol, pro které je připraveno pamětní tričko VÍTĚZ kola a pivní ceny od pivovaru Rychtář. Úplná pravidla naší tipovací soutěže najdete na www.denik.cz. (re)