Ženy divize C: Hlinsko - Zámrsk 5:1

Branky domácích: Závišková, Pešavová, A. Jehličková, Záplatová, Menclová.

Domácí hráčky měly po celé utkání převahu, přestože podmínky pro fotbal byly velmi nepříznivé (skoro celý zápas pršelo) a podle toho vypadal i trávník. Hlinsko se dostalo do vedení ve 21. minutě z trestného kopu a o deset minut později vedlo již 2:0. Zámrsku se ale ještě do přestávky podařilo po chybě obrany vsítit kontaktní gól, a tak bylo vše otevřené. Jenže po změně stran už na hřišti kralovaly pouze Hlinecké, které svůj dobrý výkon okořenily dalšími třemi brankami. Vítězství však mohlo být daleko vyšší, řada dalších příležitostí ale zůstala nevyužita. Střetnutí se hrálo před minimálně 100 diváky jako předzápas A týmu mužů, takže konec už sledoval možná dvojnásobný počet. Jediným stínem jinak vydařeného mače je zranění Homoláčové, která musela být s podezřením na otřes mozku odvezena do nemocnice.

Sestava FC Hlinsko: Paulusová A. Jehličková, M. Jehličková, Jůnová, Adámková Závišková, Menclová, Kubíčková, Záplatová Homoláčová, Talácková (Kadlecová, Pešavová, Pospíšilová, Ježková, Boušková).

Zdeněk Volf, trenér FC Hlinsko: „Chtěl bych holkám za předvedený výkon poděkovat. Před velmi slušnou návštěvou ukázaly, že se fotbal dobře učí."

V sobotu zajíždí hlinecké hráčky k zápasu 3. kola divize C do Třebeše. (rp)