Žamberk – SK Chrudim 4:0

V pohodovém zápase otevřel skóre ve 21. minutě Hynek. Za tři minuty Menzel vysunul Plundru, jehož oblouček přes vyběhnuvšího Vrbku zapadl od sítě – 2:0. Chrudimští zahrozili až před přestávkou, ale Vágner přestřelil. Týž hráč byl po hodině hry vyloučen a hosté inkasovali ještě dva góly. V 75. minutě zblízka dopravil míč do branky Menzel – 3:0. Brankový účet uzavřel v 78. minutě hlavou Šponar. Fakta – branky: Hynek, Plundra, Menzel, Šponar. Rozhodčí: Volný. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (60. Vágner). Diváků: 150. SK Chrudim: Vrbka – Hudeček, Lankaš, Šebek, Štursa (87. Kusý) – Vágner, Müller, Tesař, Lištván (60. Motyčka) – Mrkva, Smělý.

D. Újezd – H. Městec 3:2

V případě úspěchu se mohli Heřmanoměstečtí ještě posunout v tabulce před svého posledního soupeře, ale nepodařilo se jim to. Domácí fotbalisté měli mírnou převahu, kterou vyjádřili třemi brankami po hrubých chybách defenzívy Jiskry. Ta stačila pouze korigovat, ale přinejmenším k vyrovnání její snaha nevedla. Fakta – branky: Fučík, Betlach, Vomáčka – Tiler, Péter. Diváků: 80. FK Jiskra Heřmanův Městec: Jandáček – Tiler, J. Uttendorfský, Šafránek, Zrůst – D. Salfický, Synek, Hamsa, Kocek – Peter, Vojtěch (Diessl).

Tesla B – H. Týnec 12:0

Postupující rezerva si hrála s posledním týmem tabulky jako kočka s myší. I tak je ale dvouciferný debakl pro Tatran poměrně silné kafe. Fakta – branky: 3. a 62. Svědík, 14., 50. a 85. A. Kačírek, 30. Janovský, 37. Klement, 51., 65., 68. a 78. Ryba, 82. J. Horák. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 2:3. Diváků: 120. Poločas: 4:0. H. Týnec: Augustin – Blajda, Horáček, Netuka, Stoklasa – Huňáček, V. Douda, Unger, J. Douda – Kostka, Hoskovec.

Souhrn výsledků

Srch – Ústí n. O. B 3:2 (0:1). Branky: Šmíd 2, Horyna – Stejskal, Kaláb. Žamberk – SK Chrudim 4:0 (2:0). Branky: Hynek, Plundra, Menzel, Šponar. Libchavy – Semanín 0:2 (0:0). Branky: Chládek 2. Tesla B – Hrochův Týnec 12:0 (4:0). Branky: Ryba 4, Kačírek 3, Svědík 2, Janovský, Klement, J. Horák. Choceň B – Rosice n. L. 1:1 (1:0). Branky: Šabata – Izera z pen. Dolní Újezd – Heřmanův Městec 3:2 (2:1). Branky: Fulík, Betlach, J. Vomáčka – Tiler, Peter. Morašice – Valy 1:3 (1:0). Branky: Skala – M. Bažant 2, V. Bažant.