Celkově čtrnáctého ročníku se zúčastnilo celkem osm mužstev. V dresu domácí „hotelovky“ se vedle tradičně hrajícího ředitele Jaromíra Peciny představil i bývalý prvoligový fotbalista Sparty Praha a účastník Ligy Mistrů Radim Holub nebo pětinásobný mistr republiky ve futsalu Tomáš Linhart.
Po úvodních zápasech, které se hrály o nasazení jednotlivých mužstev do dalšího průběhu turnaje se začalo stupňovat tempo i nasazení. V úvodních kolech zaujalo vysoké vítězství SOŠ a SOU Bohemia nad „zemědělkou“ a penaltový rozstřel v utkání obou průmyslovek. Jinak si favorizovaná mužstva výsledky hlídala.

SOU a SOŠ obchodu a služeb - SOU Třemošnice 3:1
SOŠ a SOU Bohemia Chrudim – SzeŠ Chrudim 6:1
SPŠS Chrudim I – SPSŠ Chrudim II 1:1, pokutové kopy 6:5
Hotelová škola Bohemia – GJR Chrudim 3:1

V další, tentokrát již vyřazovací části podalo velice dobrý výkon mužstvo gymnázia, kterého loňský obhájce prvenství vyřadil nejtěsnějším výsledkem. Průmyslovka II dohnala dvoubrankové vedení „hotelovky“, ale vzápětí znovu dvakrát inkasovala.

SOU a SOŠ obchodu a sužeb – SzeŠ 4:0
SOŠ a SOU Bohemia – Třemošnice 3:0
SPŠS Chrudim I – GJR Chrudim 1:0
Hotelová škola Bohemia – SPŠS Chrudim II 4:2

Semifinále:

SOU a SOŠ obchodu a služeb – SPŠS Chrudim I 3:4
„Integrovka“ vyrovnala dvoubrankové manko, ale psychickou výhodu nedokázala využít a v závěru důrazného utkání stihla jen korigovat výsledek.
SOŠ a SOU Bohemia – Hotelová škola Bohemia 1:4
V pikantním souboji „domácích“ týmů využili hráči „hotelovky“ svých značných zkušeností, utkání rychle rozhodli a výsledek kontrolovali.

Finále:
SPŠS Chrudim I – Hotelová škola Bohemia 3:1
V opakování loňského finále šli průmyslováci do vedení, na které domácí zareagovali vyrovnáním. Rozhodnutí padlo necelých pět minut před koncem po vydařeném brejku. V posledních vteřinách pečetil loňský vítěz výsledek do opuštěné branky.
Turnaj rozhodovali ke spokojenosti všech Michal Smitka a Oldřich Bleša.

Ředitel školy Jaromír Pecina akci zhodnotil: „Turnaj se opět vydařil po sportovní i společenské stránce. V jednotlivých mužstvech se představila řada hráčů vyšších fotbalových soutěží, nejvyšších futsalových soutěží včetně reprezentantů. Zajímavé je, že se opakovalo loňské pořadí.
Vynikající výkon předvedli tradičně roztleskávačky i barmani naší hotelové školy. Turnaj jsem si vychutnal s vynikajícími spoluhráči i protihráči přímo na hrací ploše, vstřelil skutečně krásnou branku, tak si užívám. Děkuji všem účastníkům, sponzorům i mediálnímu partnerovi Chrudimskému deníku a přeji celé redakci, všem sportovcům, čtenářům krásné svátky a především pevné zdraví.“

Účastník klání a aktivní fotbalista Radim Holub řekl: „Turnaj byl dobrý, myslím, že se nám celkem povedl, i když v závěru jsme na mladé kluky již nestačili.Je to dobrá tradice a byla zde znát kvalitní sportovní úroveň. Do léta mám profesionální smlouvu v Čáslavi, budoucnost budu řešit během ledna. Je možné, že se v Chrudimi jako aktivní hráč ještě někdy objevím.“