Ústí n. O. – Hlinsko 0:1

Fakta - poločas: 0:0. Branka: Cach.

Oba soupeři si mohli zavzpomínat na nedávné divizní časy. Zápas samotný přinesl vcelku průměrný fotbal. Hosté pozorně bránili a vyráželi k rychlým brejkům. Velmi dobrý výkon podal jejich brankář Žďánský. Když už se zdálo, že se oba soupeři rozejdou s bezbrankovou dělbou bodů, tak v poslední minutě rozhodl o cenné výhře týmu z Vysočiny Cach.

Živanice – Stolany 7:0

Fakta - poločas: 4:0. Branky: Hájek 2, Macháček 2, Jůn 2, Mocanu.

Hosté selhali v obranné činnosti a ve 23. minutě již prohrávali o tři góly. V 7. minutě pas Macháčka vysunul do šance Hájka a ten bezpečně proměnil. O sedm později centr Michala poslal Hájek do sítě Kramaříka podruhé. Ve 23. zacentroval před branku Stolan Jůn, míč si zpracoval Hájek a zpětnou přihrávkou nabil Macháčkovi – 3:0. Ve 29. mohl Hájek skórovat po druhé, ale z vyložené šance minul branku soupeře. Ve 39. po akci Sedláka se zblízka položil do střely znovu Macháček a bylo to 4:0. Hosté až v závěru první půle ohrozili branku Hlouše střelou Ročina. Po změně stran domácí pokračovali v uvolněné hře a po centru Ferčáka hlavou skóroval Jůn, který se ve druhé půli posunul do záložní řady. V 67. přišel lacino ke gólu Mocanu. To Podlipný zacentroval a míč Mocanu usměrnil přesně k tyči, Kramařík nestačil reagovat – 6:0. Pak následoval seriál šancí Jůna, který se nakonec trefil až v 80. minutě po trestném kopu Ferčáka.

Svitavy – Skuteč 7:1

Fakta - poločas: 4:1. Branky: Brůna 3, Čížek 2, Vacek, Růžička – Dostál.

Skuteč jela po delší době ven prakticky v kompletní sestavě, navíc ji posílil Zvára z divizního AFK Chrudim, ale utrpěla nečekaně vysoký debakl. Spolu s Prachovicemi tak obsazuje sestupovou předposlední příčku. Čestný gól vstřelil v poslední minutě prvního poločasu Dostál, ale znamenal pouze korekci na 4:1. I po změně stran pokračoval brankostroj domácích, který se zastavil až na potupné sedmičce…

Prachovice – Dobříkov 1:1

Fakta - poločas: 0:1. Branky: Budinský – Zahradník.

Od úvodního hvizdu byli hosté aktivnější, měli více ze hry a po zásluze se již v 9. minutě ujali vedení po pěkné střele Zahradníka. Dobříkovští i nadále měli častěji míč na svých kopačkách, lépe kombinovali, ale do dalších příležitosti se již nedostali. Domácí se snažili zaměstnávat obranu soupeře rychlými protiútoky, které však pozorně hrající hostující obrana stačila zažehnat. Ve druhém poločase přece jen domácí přidali a od počátku zatlačili soupeře na jeho polovinu. V 50. minutě se v dobré šanci objevil Budinský, jeho střela však skončila v boční síti, v 56. minutě měl gólovku Götz, ale ani jeho střela cíl nenašla. A tak vyrovnání přišlo v 66. minutě kdy Budinský prošel přes půl hřiště a vyrovnal. V 70. minutě hosté založili rychlý protiútok, který musel hasit za cenu nedovoleného zákroku Samčenko a po druhé žluté byl vyloučen. Od této doby hosté převzali iniciativu, ale domácí remízu udržel, když několikrát se vyznamenal brankář Dunka.