I. A TŘÍDA
SK CR – Prachovice 13:2
Branky: Hauf 5, Tesař 3, Motyčka, Lištván, Svoboda, Veverka, Michal Pudil z pen. – J. Hrdlička, Klepetko. Od úvodu utkání si domácí otevřeli střelnici. Nastříleli odevzdanému soupeři třináct gólů, což se nikomu v soutěži nepodařilo a rozloučili se tak s I. A třídou jak se sluší na premianta. Po utkání převzali hráči pohár od předsedy PKFS Vladimíra Janaty. SK Chrudim: Gregor – Martin Pudil, Lankaš, Motyčka, Hudeček – Lištván, Michal Pudil, Tesař, Hýsek – Hauf, Svoboda (Veverka, Štursa, Koreček). SK Holcim Prachovice: Luňáček – Machač, Mrázek, Brodňan, Štěpánek – M. Hrdlička, Jerusalém, Frolík, J. Hrdlička – Klepetko, Budínský (Ptáčník).
Slatiňany – Valy 2:1
Branky: Dostál, Hlušička – M. Bažant. Oslabená sestava domácího Spartaku začala čtvrthodinovým náporem, ale po něm málem inkasovala z trestného kopu Kolmana. Brankář Dvořák se však vyznamenal. Skóre se otevřelo po půlhodině hry, kdy Kořínek ideálně vysunul Dostála a ten placírkou obstřelil gólmana Skalického – 1:0. Autor vedoucího gólu se blýsknul v závěru poločasu i na druhé straně, když po rohovém kopu Valů vykopával míč z brankové čáry. Hosté si ve II. půli vytvořili tlak a v 66. minutě brankář Dvořák bravurně zneškodnil sólo Hačka. O pět minut později měl Hlušička po akci Kořínka s Fickem před sebou prakticky prázdnou bránu – 2:0. Soupeř však neklesl do kolen a v 86. minutě M. Bažant upravil na 2:1. V hektickém závěru již spartakovci výhru udrželi a oplatili tak Valům podzimní porážku. Spartak Slatiňany: Dvořák – Kovařík, Jeřábek, Moravec, Havel – Dostál, Ficek, Zdražil, Trávníček (37. Málek) - Kořínek (85. Pour), Myška (59. Hlušička).

Načešice – H. Městec 2:1
Branky: Chudomel, J. Jirásek – Hamsa. Hosté začali nebojácně, naopak jejich soupeř přišel již v 10. minutě o zraněného obránce Břízu. Vzápětí se domácímu Chudomelovi podařilo po závaru před Rabou vstřelit vedoucí gól. V poslední minutě první půle M. Jirásek přidal gólovou pojistku. Po změně stran se hrála vyrovnaná partie se šancemi na obou stranách, Heřmanoměstečtí v 55. snížili Hamsou na rozdíl jediné branky, ale domácí si už těsné vítězství uhlídali. Načešice: Novák – A. Jirásek, Hladina, Petřík, Bříza (10. Polák, 89. Pilný) – Tomčík, M. Chmelík, Marek – Chudomel, Tamchyna, M. Jirásek. H. Městec: Raba – Uttendorfský, Tiler, Vojtěch, Bareš, Chudomel, Hamsa, Volejník, Hlaváč, Štefanča, Salfický (Mach, Celunda).

Choceň B – Třemošnice 0:1
Branka: 38. Smutný. Hosté už bez několika hráčů základní sestavy, protože měli jistotu postupu, přesto předváděli velmi kvalitní fotbal. Jejich výhra nad soupeřem ze spodních pater tabulky mohla být mnohem vyšší, nebýt domácího brankáře, který měl svůj den a chytil mimo jiné i pokutový kop svého kolegy Vlčka. Jediný gól vstřelil ke konci první půle Smutný. ŽSK Třemošnice: Vlček – Culek, Hluchník, Kunášek (Lebduška), Kalina – O. a M. Vančurové, V. Rychnovský, Kutílek (Lipenský) – Šebek (brankář Vojáček), Smutný.
I. A TŘÍDA: Moravany – St. Hradiště 0:1 (0:1). Branka: Götz. SK Chrudim – Prachovice 13:2 (5:1). Branky: Hauf 5, Tesař 3, Motyčka, Lištván, Svoboda, Veverka, Michal Pudil z pen. – J. Hrdlička, Klepetko. Slatiňany – Valy 2:1 (1:0). Branky: Dostál, Hlušička – M. Bažant. Načešice – H. Městec 2:1 (2:0). Branky: Chudomel, M. Jirásek – Hamsa. Semanín – Morašice 1:1 (0:1). Branky: Kašpar z pen. – Pavel Kuta. Litomyšl – D. Újezd 3:2 (3:0). Branky: Pavlák 2, Bednář – J. Vomáčka 2. Choceň B – Třemošnice 0:1 (0:1). Branka: V. Smutný.
I. B TŘÍDA
SK CR B – Prosetín 2:5
Branky: Rohlík z pen., Koreček – P. Haman, M. Ročňák, Vodvárka, Vít. Hosté potvrzovali od začátku utkání roli favorita. Nejprve nastřelili břevno (rezerva pro změnu tyč). Ve 30. minutě se již Prosetínští prosadili, když se nemýlil Petr Haman – 0:1. Ve druhé půli hosté přidali a domácí rezervu, kterou několikrát podržel brankář Dušek, přehrávali. V53. minutě se prosadil opět P. Haman a upravil na 0:2. V 75. minutě hosté zahráli ve vlastní šestnáctce rukou a nařízenou penaltu proměnil spřehledem kapitán Rohlík 1:2. Za pět minut však M. Ročňák opět získal svým barvám dvoubrankové vedení – 1:3. V85. minutě si míč zpracoval v šestnáctce domácích Vodvárka a nedal brankáři šanci – 1:4. V87. minutě zahrával hrající trenér Koky rohový kop a Koreček hlavou snížil na 2:4. O minutu později kapitán hostí Vít prostřelil brankáře Duška a stanovil konečné skóre 2:5. SK Chrudim B: Dušek – Koreček, Bartušek, R. Wenzl, Kusý – Rohlík, Tejnecký, Štursa, Stejskal – Fabián, Gregor (Koky, Filipi). SK Sokol Prosetín: Zdražil – Starý, Remeš, Kropáček, Vodvárka – M. Haman, P. Haman, J. Ročňák, Vít – Valla, Černý (M. Ročňák, Polivka, Ondráček).

Rozhovice – Hlinsko B 3:3
Branky: Švadlenka, Opočenský z pen., Sýkora – Slováček 3. Ve vyrovnaném zápase hostující rezerva třikrát vedla zásluhou hattricku Slováčka, ale domácím se podařilo vždy srovnat, naposledy v 87. minutě Sýkorou, který tak stanovil konečnou zaslouženou dělbu bodů. Byla to ale chabá náplast na nepřesvědčivé jarní výkony klubu, který nedávno oslavil devadesáté výročí od svého vzniku. Rozhovice: Pleskot – Spěvák, Sýkora, Chmelík, Opočenský, Vohralík, Voženílek, Mráz, Grof, Švadlenka, Kopecký (Jedlička, Ježek). Hlinsko B: Jindřichovský – Dvořák, Půlpán, Prášek, Pešek, Koudelka, Krbálek, Bříza, Slováček, Boquaj, Bonaventura (Kopecký).

Proseč – Zámrsk 4:1
Branky: Jar. Marek, Stodola – Jiráský. Hrál se oboustranně útočný fotbal, ale jak na šance, tak na branky byli lepší domácí, jejich výhra je naprosto zasloužená. Bohužel, již v sobotu bylo jasné o sestupu Živanic z divize, a bylo tedy jasné, že ze skupiny A v I. B třídě sestoupí dva celky a tedy i tým Proseče po čtyřletém působení v nejnižší krajské soutěži. Proseč: Lédl – Z. Marek (Lampárek), Šplíchal, Zanina (Volf), Jiří Marek, Dvořák, Kysilko, Šibrava (Stodola), Jar. Marek, Mareš, M. Marek.

AFK CR B – Přelouč 2:1
Branky: 55. Vladyka, 79. Kroutil – 88. Novotný. Vpáteční předehrávce na „umělce“ šlo vtomto duelu třetího sprvním už jen o prestiž. Na podzim vyhrála Přelouč 1:0, domácím se podařila odveta také o jediný gól. Vprůběhu první půle byl k vidění fotbal dobré úrovně. Většinou se hrálo na polovině lídra tabulky, ovšem to, co domácí neproměnili (šance Bernera, dvě střely Vágnera, Michalec mířil vedle), bylo pohříchu. Velkou překážkou jim byl skvělý brankář Poříz. Po změně stran Kroutilův „pozdrav“ ktyči Poříz kryl a teprve v55. minutě Dvořáčkův centr Vladyka uklidil poprvé do sítě – 1:0. O tři minuty později přeloučský gólman vyškrábl přesně mířenou střelu Vladyky. V72. se dělovka Vágnera odrazila od tyče. Přeloučští však po změně stran více zlobili, zvláště pak vzávěru utkání. Naopak chrudimská rezerva se dlouho nemohla dočkat pojišťovací branky. Ta přišla až v79. minutě, kdy Kroutil z přímého kopu přízemní střelou ktyči stanovil 2:0. V82. si trio hostí pohrálo s chrudimskou obranou, takže „požár“ musel hasit na brankové čáře Dvořáček. Snaha o korekci výsledku se naplnila ze strany hostí v88. minutě, kdy z trestného kopu kapitán Novotný stanovil konečný výsledek 2:1. AFK Chrudim B: Vostradovský – Dvořáček (83. M. Čechlovský), Rahimič, Zdražil, O. Čechlovský (46. Kroutil) – Berner, Merkl, M. Holub, Vágner – Michalec, Vladyka.

Bítovany – Rosice 0:3
Branky: Pozdník, Záveský, Koukal. Krajský svaz nepovolil domácím přeložení zápasu (přestože s tím soupeř souhlasil), a tak ti nejprve měli v sobotu zapíjení konce sezony a nedělní výkon tomu také odpovídal. Tři rychlé brejky celku z Polabí střetnutí rozhodly již v prvním poločase a po změně stran nebylo prakticky co řešit. Zápas se jenom dohrával. Bítovany: Augustin – Jeníček, Chaloupka, Tichý, Hýl, Čechlovský, Bárta, Koráb, Novohradský, Mihulka, Němec (Škaryd, Kudrnka, Hromádko).

Kameničky – Holice B 2:1
Branky: 8. Horák, 65. Sadílek – 89. Valenta. Domácí fotbalisté neproměnili v tomto duelu množství vyložených šancí a když holická rezerva v předposlední minutě korigovala, tak se paradoxně museli klepat o to, aby zasloužený zisk cenných tří bodů nejtěsnějším rozdílem udrželi. Kameničky: Hladký, J. Sádovský, P. Adámek, Netolický, F. Sádovský, Sadílek, Jehlička, J,. Adámek, Urbánek, Horák, Janáček (R. Pérko, Zavřel, Chmelík).
I. B TŘÍDA – skupina A: AFK Chrudim B – Přelouč 2:1 (0:0). Branky: Vladyka, Kroutil – Novotný. SK Chrudim B – Prosetín 2:5 (0:1). Branky: Rohlík z pen., Koreček – P. Haman 2, M. Ročňák, Vodvárka, Vít. Proseč – Zámrsk 4:1 (2:1). Branky: Jar. Marek 3, Stodola – Jiráský. Bítovany – Rosice n. L. 0:3 (0:3). Branky: Pozdník, Záveský, Koukal. Rozhovice – Hlinsko B 3:3 (2:2). Branky: Švadlenka, Opočenský z pen., Sýkora – Slováček 3. H. Jelení – Mikulovice 4:0 (1:0). Branky: Dědič 2, Kaňkovský, Michálek. Kameničky – Holice B 2:1 (1:0). Branky: Horák, Sadílek – Valenta.