Česká liga U19

MFK Chrudim - Admira Praha 1:1, na penalty 5:4

Branky: 32. Tlapák 43. Rzounek.

Domácí favorit neměl s nakopávanými míči úspěch proti vysokým zadákům soupeře. Až po půlhodině hry našel Dušek přihrávkou do uličky Tlapáka, který otevřel skóre. Pak měl ještě šanci Jelínek, který však po Kalasově nahrávce do vápna mířil nad. Chvíli nato ale pustil na druhé straně pomezní rozhodčí snad pětimetrový ofsajd a Rzounek vyrovnal na 1:1. Bylo jisté, že Chrudimští potřebují po obrátce zlepšit pohyb, když soupeř byl „zalezlý" a hrozil z rychlých brejků. Po změně stran se jednalo o trvalý, ale neplodný tlak MFK, gól do šatny hráčům zřejmě svazoval nohy. Při jejich akcích scházela finální přihrávka, a když pak těsně před devadesátou minutou Kozákův dobře mířený míč vyškrábl gólman Admiry na roh, šlo se do penaltového rozstřelu. Po základní sérii pěti pokutových kopů byl stav 4:4 (za domácí Tlapák, Švec, Kozák, Kalas proměnili, Dušek mířil mimo). V šesté sérii byl úspěšný už jen Sršeň, hostující hráč přestřelil, a tudíž dva body zůstaly doma.

Sestava MFK Chrudim: Janda - Dušek, Trnka, Holeček (73. Švec), Kopecký (53. Kozák) Jelínek, Bureš (55. Valenta), Sršeň, Stránský Tlapák, Kalas.

Česká liga U17

MFK Chrudim - Varnsdorf 2:1

Branky vítězů: 3. Hájek, 74. Švec.

Domácí začali dobře a již ve 3. minutě Hájek umístěnou střelou otevřel skóre. Po deseti minutách kvalitní hry MFK přišlo krátké přerušení a poté Chrudimští propadli do průměru. Začali dělat individuální chyby, nepřihráli si, chyběla rozehrávka a kvalitní přechod na soupeřovu polovinu. I přes množství šancí bylo zakončení žalostné. Ve 32. minutě pak přišla hrubka a Varnsdorf střelou do prázdné branky vyrovnal (1:1). Po změně stran přišlo mírné zlepšení hry. Šancí si svěřenci trenéra Milana Svobody vypracovali na tři zápasy, ale nakonec byli rádi, že v 74. minutě po Kopeckého přihrávce vstřelil Švec vítězný gól.

Sestava MFK Chrudim: Gregovský - Linhart, Škeřík (41. Zikmunda), Vinš, Matyáš (55. Makar) Pekař (55. Pilař), Hájek, Švec, Kulhavý Kubíček, Kopecký.

Česká liga U16

MFK Chrudim - Varnsdorf 12:0

Branky: 2., 11., 19., 51. a 55. Doležal, 5., 76. a 78. Klika, 26. Bureš, 35. Friček, 60. Unger, 65. Pecina.

Souboj s posledním týmem tabulky byl prakticky o šest bodů. Chrudimští sice postrádali čtyři zraněné hráče, do zápasu však nastoupili skvěle a už po pěti minutách vyhrávali dvoubrankovým rozdílem. Tím se svěřenci Martina Hrocha uklidnili a po celý zbytek střetnutí na hřišti dominovali. Varnsdorf si za celý zápas vypracoval jedinou loženku, kterou zlikvidoval brankář Krčil. „Jsme spokojeni s výkonem a předvedenou hrou, ale nesmíme usnout na vavřínech. Ve zbývajících třech utkáních musíme uhrát minimálně pět bodů, abychom odčinili hrůzostrašný podzim," říká trenér Hroch.

Sestava MFK Chrudim: Krčil - Rompotl, Myška, Bureš, Benák Klika, Unger, Rožek (48. Balog), Friček (44. Zikmunda) Doležal, Hellinger (46. Pecina). (dom)