SK Chrudim– SK Stolany 2:2 (0:1)

Branky: Lankaš, Tejnecký– Ročín, Vodička.

SK Chrudim: Vrbka (Gregor)– Hudeček, Lankaš, Šebek, Štursa– Pudil, Lištván, Müller, J. Hromádko– Wenzl, Vácha (Vágner, Stejskal, Kodytek, Tejnecký).

SK Stolany: Kysela– Vajer, Jedlička, Starý, Náveský– Nosek, Motyčka, Mihulka, Kořínek– Ročín, Vodička (Chvojka, Květenský).

Vprvní půli byl kvidění na umělé trávě na Hůrkách atraktivní fotbal zřadou šancí na obou stranách. Stolanští byli aktivnější a podařilo se jim vstřelit branku po chybě hráčů od Vodojemu. Navíc hned třikrát zvonily tyče uVrbkovy svatyně. Hráči „Eskáčka“ však nebyli onic horší, ale nedokázali proměnit vyložené šance.

Dvakrát nepřekonal tváří vtvář gólmana Stolan Vácha a jednou ho napodobil Kodytek. Když už hráči od Vodojemu mohli zvedat ruce, utyče vyrazil pohotovým skokem míč směřující za brankovou čáru dobře chytající Kysela. Ve druhé půli Stolanští zvýšili na 2:0 Vodičkou, ale pak Chrudimští jako již několikrát vpřípravě za nepříznivého stavu zabrali a dokázali srovnat. Nejprve upravil na 2:1 Lankaš hlavou po rohovém kopu.

Pak sice Vágner trefil zpřímého kopu jen tyč, J. Hromádko neproměnil dva nájezdy a vtřetí šanci mířil nad poloprázdnou branku, ale nakonec se postaral ovyrovnání dorostenec Tejnecký. a překonal brankáře Kyselu 2:2. Na konci utkání dohrávaly oba týmy odeseti bez zraněnch hráčů.

Fotbal se musel líbit, hrálo se nahoru a dolů a obě mužstva předváděla atraktivní fotbal, plný soubojů a šancí na obou stranách. Na šance byli lepší díky druhé půli hráči od Vodojemu, ale nakonec byli všichni zúčastnění spokojeni sremízou. Oba trenéři se museli ještě obejít bez několika hráčů.