AFK Chrudim B – FK Přelouč 2:1 (0:0).

Branky: 55. Vladyka, 79. Kroutil – 88. Novotný. Rozhodčí: Kaplan (Zámrsk).

V páteční předehrávce na „umělce“ šlo v tomto duelu třetího s prvním už jen o prestiž. Na podzim vyhrála Přelouč 1:0, domácím se podařila odveta také o jediný gól.

V průběhu první půle byl viděn fotbal dobré útovně. Většinou se hrálo na polovině lídra tabulky, ovšem to, co domácí neproměnili (šance Bernera, dvě střely Vágnera, Michalec mířil vedle), bylo pohříchu. Velkou překážkou jim v tom byl skvělý brankář Poříz.

Po změně stran Kroutilův „pozdrav“ k tyči Poříz kryl a teprve v 55. minutě Dvořáčkův centr Vladyka uklidil poprvé za záda Poříze – 1:0. O tři minuty později přeloučský gólman vyškrábl přesně mířenou střelu Vladyky.

V 72. se dělovka Vágnera odrazila od tyče. Přeloučští však po změně stran více zlobili, zvláště pak v závěru utkání. Naopak chrudimská rezerva se dlouho nemohla dočkat pojišťovací branky. Ta přišla až v 79. minutě., kdy Kroutil z přímého kopu přízemní střelou k tyči stanovil 2:0.

V 82. si trio hostí pohrálo s chrudimskou obranou, takže „požár“ musel hasit na brankové čáře Dvořáček.

Snaha o korekci výsledku přišla ze strany hostí v 88. minutě, kdy z trestného kopu kapitán Novotný stanovil konečný výsledek 2:1.

Chrudim B: Vostradovský – Dvořáček (83. M. Čechlovský), Rahimič, Zdražil, O. Čechlovský (46. Kroutil) – Berner, Merkl, M. Holub, Vágner – Michalec, Vladyka. Přelouč: Poříz – Váša, Dušek, Hladík, Heřmánek – Novák, Novotný, Ulrych, Machačný (46. Slavík) – Cichra (62. Beránek), Janecký.