Oba zástupci Chrudimska ve fotbalovém KP   hráli tentokrát doma. Rezerva MFK soupeře přehrála třemi góly v poslední čtvrthodině. Hlinečtí měli více práce, ale získali také tři body.

MFK B – Živanice 3:0 (0:0). Domácí rezerva začala s kvalitním soupeřem ze Živanic od podlahy a hrálo se vyrovnané utkání, ale bez šancí na obou stranách. Ve druhém poločase přeci jenom získávali chrudimští fotbalisté územní převahu, kterou přetavili ve vedoucí gól, když se ve skrumáži před brankou hostí nejlépe orientoval v 78. minutě Drahoš a ranou pod břevno získal svým barvám vedení 1:0. Domácí vědomi si svého náskoku takticky drželi míč a vedení. V 80. minutě se parádně trefil z 30 metrů Andrle a dokonale zaskočil hostujícího brankáře Hlouše. V poslední minutě pojistil vítězství domácích mladíků střídající Havránek, když hlavou zužitkoval centr Valdy a bylo rozhodnuto, že body zůstanou U Vodojemu.

Hlinsko – Litomyšl  2:1 (2:0). Značně posílená Litomyšl v čele s exhlineckým Dostálem byla silným protivníkem. Úvodní gól zápasu vstřelil po půlhodině hry T. Bouška po přihrávce Škvrňáka. Za sedm minut Sadílek po pasu T. Boušky skóroval do prázdné brány. Po poločase v 55. minutě zkušený Valta trefil z trestného kopou spojnici a vzápětí Litomyšl nastřelila tyč. Hlinečtí polevili a zkušení hosté dokazovali, že se nechtějí s výsledkem snížit, a tak to několikrát ve vápně domácích „smrdělo". V 75. minutě další trestný kop Valty Kopecký jen vyboxoval, k dorážce se dostal Košín –  na 2:1. Gól byl vyjádřením trvalé převahy hostů ve II. půli. Výhru   však mohl zvýšit v 85. minutě Vácha, když trefil z trestného kopu nevídanou bombou tyč hostující brány.