Svídnice – Bítovany. Mezi oběma týmy je rozdíl pouhých tří bodíků. Mohlo by rozhodovat domácí prostředí. Tip: 1. Správna trefa: 3:1 (1:0).

Choceň – AFK Chrudim. Domácí minulý víkend poměrně hladce porazili Převýšov a Chrudim naopak doma nestačila na Ovčary, ale i tak si myslím, že AFK v Chocni získá všechny body. Tip: 2.

Skuteč – Živanice. Živaničtí jsou ve velké pohodě, když v posledních dvou utkáních nasázeli soupeřům 14 gólů. Skuteč by pro ně neměla být velkou překážkou. Tip: 2.

Stolany – Ústí. Oba týmy se v minulém kole radovaly ze zisku tří bodů. Půjde o vyrovnané utkání, ale více věřím hostím. Tip: 2.
H. Městec – D. Újezd. Heřmanoměstečtí v minulém utkání prohráli na hřišti lídra ze Srchu, a proto doma budou chtít získat všechny body, aby udrželi kontakt se špicí tabulky. Tip: 1.

SK Chrudim – Morašice. „Eskáčku“ se na podzim zatím vůbec nedaří. Potřebuje už získat nějaké body, aby se chytlo. Proti Morašicím by to mohlo vyjít. Tip: 1.

Načešice – AFK Chrudim B. Rezerva pro nás nebude lehkým soupeřem, ale jako Načešák pevně věřím v zisk tří bodů. Tip: 1.

Chroustovice – Hlinsko B. Chroustovice jsou v domácím prostředí velice nepříjemným soupeřem, ale myslím si, že hlinecká rezerva bude po tomto utkání spokojenější. Tip: 2.

Rváčov – Rozhovice. V tomto utkání si výsledkem nejsem zcela jistý. Domácím se v poslední době moc nedaří, a proto by potřebovali nějaký ten bodík jako sůl. Naopak Rozhovičtí poslední dvě utkání vyhráli. Viděl bych to na dělbu bodů. Tip: 0.

Proseč – Paramo. Paramu se začátek sezóny vydařil nad očekávání. Ale Proseč je silným soupeřem a doma si body vzít nenechá. Tip: 1.

Poradce 8. kola Miroslav Košina uhodl pouze tři správné výsledky, což představuje jeden mínusový bod.