Další důležitý krok v boji o záchranu udělal Vítanov, který doma porazil Miřetice. Naopak Krouna doma nestačila na Ronov.

Krouna – Ronov 0:3 (0:0)

Vyrovnané utkání, ve kterém domácí ve vyložených šancích opět selhali v koncovce, naopak hosté zásluhou Budinského nabídnuté brankové příležitosti využili. Po druhé brance Ronova už krounští fotbalisté odpadli a utkání se dohrávalo. Budinský dokonal hattrick z přímého kopu v 70. minutě. Krouna tak znova na domácím hřišti selhala, otevřela tak dveře do III. třídy a stále čeká na první jarní výhru.

Fakta – branky: 57., 69. a 70. Budínský. Rozhodčí: Ďuriš – Kostka, Vařejčko. Diváci: 29. Krouna: Bárta – Ducheček, Kulhavý, Talácko, Zelenka – Stodola, Vaňák, L. Truneček, Vávra – M. Truneček (70. Mach), Svatoň. Ronov: Žítek – Staněk, Vejdělek, Šmíd, Sedlák – Budínský, Žítek, Ondrášek, Urbánek – Klug, Spěvák.

Rozhovice – Chrast 11:2 (3:1)

Po opatrnějším začátku se rozhovická „mašina" rozjela na plný plyn a již ke konci utkání se pomalu rozjížděla také oslava z postupu do 1.B třídy…

Fakta – branky: 7. a 53. Holub, 18. vlastní Stupavský, 33., 52. a 62. Kopp, 51. Suchý, 56. Stejskal, 60. Kopecký, 67. Skyva, 88. Uhlíř – 10. Drahoš, 76. Stupavský. Rozhodčí: Zeman – Hellinger, Strnad. Diváci: 65. Rozhovice: L. Pleskot – Kadeřábek, Sýkora, Suchý, V. Voženílek, Stejskal, Uhlíř, Skyva, Kopecký, Holub, Kopp – T. Voženílek, Pleskot, Málek, Čopák, Kubeš, Popílek. Chrast: Pavlík – Fabián, Mikan, Stupavský, Plosza, Gregor, Drahoš, Polanský, Geguš, Vágner, Kadavý – Bouška, Sluka, Mihulka, Málek.

Kočí – Kameničky 4:3 (1:3)

Zápas rozdílných poločasů. V prvním byli lepší hosté, ve druhém dějství byli v deštivém závěru šťastnější domácí, kteří tak dotáhli utkání do vítězného konce.

Fakta – branky: 19. Šturza, 60. Koreček, 69. Dvořáček, 89. Fantl – 3., 30. a 35. Čermák. Rozhodčí: Bednář– Horák, Kišš. Diváci: 50. Kočí: Dostál – Slanař (46. Vávra), Janko, Koreček, Dvořáček, Blažek, Kudrnka, Pilař (60. Smetana), Bukač (46. Havránek), Fantl, Štursa. Kameničky: Kosař – J. Pešek, Dalibor Adámek, Mitáček, Jehlička, Málek, Lukášek (70. M. Pešek), Dominik Adámek, Hromádko, P. Adámek, Čermák.

Křižanovice – Prosetín 0:2 (0:0)

Hosté byli fotbalovější a zaslouženě si odvezli 3 body, kterými stvrdili 3. místo v tabulce.

Fakta – branky: 71. Vodvárka z pen., 83. Černý. ČK: 1:0 (71. Bejr). Rozhodčí: Vrána – Štourač, Starý. Diváci: 143. Křižanovice: Matějka – Smetánka (60 .Štěpán), Kozel, Bejr, Novák – F. Pecina, M. Žák, Prokop – O. Pilař, M. Pecina, Kadlec. Prosetín: Hlouš – Slavík, Haman, F. Šafránek, Kulháň – Spilko, Vodvárka, A. Šafránek, Ročňák – Vomáčka (69. Černý)

Vítanov – Miřetice 2:1 (1:0)

V utkání průměrné úrovbyli domácí šťastnějším mužstvem.

Fakta – branky: 45. a 71. Bouška – 68. P. Řezníček. Rozhodčí: Jeřábek – Šmaha, Šmaha. Diváci: 63. Vítanov: Josef Jůn – Pavliš, Novotný, Stehno, Jan. Jůn, Picek, L. Jůn, Uher, Bouška, Kučera, Doležal (Cimburek, Novák). Miřetice: Vágner – Hájek, Bureš, Sokol, Hron, P. Řezníček, Hladký, Doležal, Beran, T. Řezníček, Slanina (Polívka, Potěšil).

Tuněchody – Svratouch 6:2 (3:0)

Zasloužené vítězství domácích, kteří si už v první půli vypracovali tříbrankový náskok, a když přidali v úvodní desetiminutovce druhého poločasu další dva góly, bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto.

Fakta – branky: 12. Pokorný z pen., 30., 35., a 51. z pen. M. Adámek, 56. a 82. Pískač – 69. Michal Černý pen., 90. J. Kaplan. Rozhodčí: Kopecký – Bém, Kišš. Diváci: 80. Tuněchody: Elich – Bažant (46. J. Adámek), Hájek, L. Slezák, Vamberský, D. Mattuš, Hanko, Pokorný, Pískač, M. Adámek (82. M. M attuš), Hýl. Svratouch: Kašpar – Jelínek, Fiala, Michal Černý, J. Kaplan, Bureš, Kyncl, Marek Černý, Lampárek, Macháček (76. F. Kaplan), Pavlík (66. Obrovský).

Skuteč – Holetín 3:0 (2:0)

Vývoj zápasu ovlivnila rychlá branka po nádherné střele Jana Odehnala ze 2. minuty, která přinesla do domácího týmu klid. Celkově se hrálo od branky k brance, ale kromě vstřelených gólů bez dalších větších šancí. Vítězství Junioru je naprosto zasloužené, i když jejich sestava nebyla úplně ideální. O to je bodový zisk cennější.

Fakta – branky: 2. Odehnal, 29. Urban, 76. Vočadlo. Rozhodčí: Baťa – Novák, Navrátil. Diváci: 150. Skuteč: Vamberský – Cink, Horáček, Vít, Odehnal (59. Sysel) – Bačkovský, Talácko, Šmaha, Janeček (77. Flídr) – Vočadlo, Urban (59. Brokl). Holetín: Žejdlík – Vondráček, Zdražil, Černý, Zeman (46. Pátek), Šmok (80. Plachý) Beneš, Wasserbauer (78. Starý), Novák, Doležal (46. Vařejčko), Filipi.

Zaječice – Svídnice 0:3 (0:1)

Zasloužené vítězství hostujících fotbalistů, když derby sledovalo 220 převážně zklamaných diváků.

Fakta – branky: 6. M. Zelenka, 60. Chvojka, 67. Kubašta st. Rozhodčí: Gála – Prokop, Malivánek. Zaječice: Nejtek – D. Kulhánek, Hromádko, Zvolánek, T. Kulhánek – Čechlovský, Z. Pejcha, Rohlík, Konrád – Pavlačič, Dejdar (T. Kubelka, Fousek, Schinágl, Křičenský). Svídnice: Švadlenka – Dibelka, Kudyn, Širůček, M. Zelenka, Kašpar, Dušek, Chvojka, Kubašta st., Kubašta ml., Louvar (Doležal, Fuxa, Mrkvička). (spa, rp)