Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hlášenky pouze pro rezervy Miřetic a Prosetína

Chrudim – Dnes zkompletujeme rozlosování okresních soutěží.

19.7.2010 1
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

Na řadě jsou III. a IV. třída dospělých, přinášíme i přidělená čísla v okresním ořeboru dorostenců.

III. třída

1. kolo, 7. – 8. 8. v 17 hodin: Trhová Kamenice – Slatiňany B (so), Míčov – Bořice (so), Vítanov – Prosetín B (so), Miřetice B – Orel (HL), Dřenice – Holetín, Rosice – Křižanovice, Zaječice – Načešice B.
2. kolo, 14. – 15. 8.: Slatiňany B – Načešice B (so), Křižanovice – Zaječice, Holetín – Rosice (so), Orel – Dřenice (so), Prosetín B – Miřetice B (HL), Bořice – Vítanov (so), Trh. Kamenice – Míčov (so).

3. kolo, 21. – 22. 8.:
Mičov – Slatiňany B (so), Vítanov – Trhová Kamenice (so), Miřetice B – Bořice (HL), Dřenice – Prosetín B, Rosice – Orel, Zaječice – Holetín, Načešice B – Křižanovice (so).

4. kolo, 28. – 29. 8.:
Slatiňany B – Křižanovice (so), Holetín – Načešice B (so), Orel – Zaječice (so), Prosetín B – Rosice (HL), Bořice – Dřenice (so), Trhová Kamenice – Miřetice B (so), Míčov – Vítanov (so).

5. kolo, 4. – 5. 9.:
Vítanov – Slatiňany B (so), Miřetice B – Míčov (HL), Dřenice – Trhová Kamenice, Rosice – Bořice, Zaječice – Prosetín B, Načešice B – Orel (so), Křižanovice – Holetín.

6. kolo, 11. – 12. 9.:
Slatiňany B – Holetín (so), Orel – Křižanovice (so), Prosetín B – Načešice B (HL), Bořice – Zaječice (so), Trhová Kamenice – Rosice (so), Míčov – Dřenice (so), Vítanov – Miřetice B (so).

7. kolo, 18. – 19. 9. v 16.30 hodin:
Miřetice B – Slatiňany B (HL), Dřenice – Vítanov, Rosice – Míčov, Zaječice – Trhová Kamenice, Načešice B – Bořice (so), Křižanovice – Prosetín B, Holetín – Orel (so).

8. kolo, 25. – 26. 9.: Slatiňany B – Orel (so), Prosetín B – Holetín (HL), Bořice – Křižanovice (so), Trhová Kamenice – Načešice B (so), Míčov – Zaječice (so), Vítanov – Rosice (so), Miřetice B – Dřenice (HL).

9. kolo, 2. – 3. 10. v 16 hodin:
Dřenice – Slatiňany B, Rosice – Miřetice B, Zaječice – Vítanov, Načešice B – Míčov (so), Křižanovice – Trhová Kamenice, Holetín – Bořice (so), Orel – Prosetín B (so).

10. kolo, 9. – 10. 9.:
Slatiňany B – Prosetín B (so), Bořice – Orel (so), Trhová Kamenice – Holetín (so), Míčov – Křižanovice (so), Vítanov – Načešice B (so), Miřetice B – Zaječice (HL), Dřenice – Rosice.

11. kolo, 16. – 17. 9. v 15.30 hodin:
Rosice – Slatiňany B, Zaječice – Dřenice, Načešice B –Miřetice B (so), Křižanovice – Vítanov, Holetín – Míčov (so), Orel – Trhová Kamenice (so), Prosetín B – Bořice (HL).

12. kolo, 23. – 24. 10. v 14.30 hodin: Slatiňany B – Bořice (so), Trhová Kamenice – Prosetín B (so), Míčov – Orel (so), Vítanov – Holetín (so), Miřetice B – Křižanovice (HL), Dřenice – Načešice B, Rosice – Zaječice.

13. kolo, 30. – 31. 10.:
Zaječice – Slatiňany B, Načešice B – Rosice (so), Křižanovice – Dřenice, Holetín – Miřetice B (so), Orel – Vítanov (so), Prosetín B – Míčov (HL), Bořice – Trhová Kamenice (so).

IV. třída

Hraje se ve třech skupinách, zde uvádíme jen přidělená čísla, vylosování najdete na webu OFS Chrudim.

Skupina A:
1. SK Vítanov B (HL), 2. FK Kameničky B (so), 3. FC Junior 2007 (HL), 4. Sokol Krouna B (so), 5. Orel Hlinsko (HL), 6. Sokol Svratouch (ne).

Skupina B:
1. volná, 2. TJ SSS Kočí (ne), 3. SK Tuněchody B (so), 4. TJ Městec (ne), 5. SK Chroustovice B (so), 6. TJ Luže B (ne 2,5 před UZ).

Skupina C:
1. Tatran Ctětín (ne), 2. 1. FC Bojanov (so), 3. Sokol Žlébské Chvalovice, 4. FC Nasavrky B (HL), 5. TJ Bítovany B (so), 6. ŽSK Třemošnice B (HL).

Přebor dorostu

1. Orel Hlinsko (HL – hř. Vortová), 2. FK Jiskra Heřmanův Městec (so úz), 3. Sokol Holetín (so), 4. 1 FC Bojanov (so), 5. SK Dřenice (ne 2,5 před úz), 6. tatran Hrochův Týnec (ne 10.30), 7. SK Tuněchody (so 2,5 před úz), 8. FC Zaječice (so 14.00), 9. SK Vítanov (HL), 10. SK Rváčov (ne), 11. SK Ronov nad Doubravou (ne), 12. SK Sokol Prosetín (HL), 13. Dynamo Rosice (so), 14. FC Junior 2007 (HL).

(dom)

19.7.2010 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:
Volby v Domově pro seniory v Heřmanově Městci.
5

Senioři přenosnou volební urnu netrpělivě vyhlíželi

Ilustrační foto.

Okrsková komise objevila špatné sady volebních lístků

Policie pátrá po seniorovi. Nevrátil se z tancovačky

Pardubicko - Pardubická policie prosí veřejnost o pomoc při pátrání po Jaroslavu Malimánkovi.

Z třináctého patra v Chrudimi vyskočil muž

Chrudim - Nešťastné úmrtí šetří v sobotu dopoledne chrudimská policie.

Volební komisi přestěhovali do Kulturního domu

Třemošnice – Obyvatelé třemošnických místních části Skoranov, Starý Dvůr a Podhradí musejí během probíhajících voleb do poslanecké sněmovny odcestovat až do Třemošnice.

Když na dechovku, tak do Skutče

Skuteč – I když různé přehlídky dechových hudeb pořádali ve Skutči už dříve, největší takto žánrově zaměřenou akci tu pro milovníky dechovky vymysleli před 10 lety.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení