1. FK Pardubice – AFK Chrudim. Domácí tým pokračuje ve spanilé jízdě divizí „C“ spolu s týmem Horních Měcholup. Nevěřím, že Chrudimští po ztrátě dvou bodů s ústeckým nováčkem vezmou favoritovi body. Tip: 1.

2. Polička – Hlinsko.
Domácí tým se sice drží ve společnosti lepších týmů, ale Hlinečtí po jediném zakolísání nyní „jedou“ a budou jistě chtít udržet vedoucí postavení v tabulce KP. Tip: 2.

3. Stolany – Choceň.
Obě mužstva mají shodný počet bodů. Pro naše A mužstvo hovoří zlepšená forma v posledních zápasech, jeho soupeř hrál nedávno ještě divizi a má zřejmě zkušenější kolektiv. Zde jsem váhal. Tip: 0.

4. Třemošnice – St. Hradiště.
Nováček z Třemošnice v minulém kole poprvé okusil hořkost porážky, přesto v domácím prostředí jeho kvalitní tým vybojuje další tři body. Tip. 1.

5. Moravany – Heřm. Městec.
Hosté v posledních třech utkáních nasbírali devět bodů při skóre 13:1, ale jejich spanilá jízda na hřiště suverénního lídra zřejmě vezme za své. Tip: 1.

6. Litomyšl – Slatiňany.
Domácí tým se nemůže v letošním ročníku probrat z útlumu a snad se mu to nepodaří zrovna v tomto případě. Více věřím hostům, a proto. Tip: 2.

7. Kameničky – SK Chrudim B.
Kameničky po posledním „výprasku“ na chrudimské „umělce“ v šestém kole zmobilizují síly a dalšího soupeře z okresního města doma porazí. Tip: 1.

8. Rozhovice – Bítovany.
Mužstvo hostí se potýká s nedostatkem hráčů, a tak o rozhovickém posvícení bude veselo u domácích. Tip: 1.

9. Horní Jelení – AFK Chrudim B.
Souboj dvou sousedů z čela tabulky bude pro kvalitní chrudimské „béčko“ v bouřlivém prostředí těžké. Z toho důvodu předpokládám, že se soupeři o body rozdělí. Tip: 0.

10. Hr. Týnec – H. Bradlo.
V naší okresní tabulce dávám více šancí na vítězství domácím. Tip: 1.

Supertrefa:
28

V nápovědě 4. kola se Martin Valla trefil pouze do tří správných výsledků, čímž se dostal do – 1 bodu.

JAROMÍR DOLEŽAL