Zbrojovka Brno - MFK Chrudim 3:5 (2:1). Branky: Tlapák 2, Stránský 2, Felkl. MFK: Votoček (41. Zíma) - Secký, Sršeň, Šprongl, Kopecký Zavřel (41. Chráska), Jelínek (41. Grulich), Pirkl, Stránský (41. Valenta) Tlapák, Felkl (41. Kalas).

V prvním poločase se převážně hrálo na polovině Chrudimi. Brno bylo důraznější, kombinační, což střelecky potvrdilo. Chrudim bohužel několik slibných brejkových situací nevyužila, a tak se mohla radovat jen po pěkné kombinační akci, kterou zakončoval Felkl. V druhém poločase nic nenasvědčovalo obratu, Brno dále drželo míč a vypracovalo si několik šancí jedna z nich byla gólová. Až posledních dvaceti minutách Chrudim zlepšila pohyb, důraz a kombinaci. Vše vyvrcholilo v závěru, kdy se podařilo Východočechům vstřelit pěkné branky a zápas obrátit. Vynikli Valenta a Kalas.

MFK Chrudim - FK Pardubice 3:0 (1:0). Branky: Felkl 2, Kalas. MFK: Votoček (41. Zíma) - Elich (41. Secký), Šprongl, Pirkl, Stránský (41. Kopecký) Zavřel, Tlapák (41. Jelínek), Kozák (41. Grulich), Nádvorník (41. Zrůst) Kalas (41. Felkl), Chráska.

Utkání se hrálo na hřišti v Zaječicích. Již v prvním poločase byla znát převaha mužstva Chrudimi, která se brankou Kalase dostala do vedení. Soupeř příliš nezaměstnával obranu domácích. Jen vinou řady zkažených přihrávek a technických nedostatků se skóre neměnilo častěji. V druhém poločase se hra více zklidnila, zlepšila se kombinace a pohyb Chrudimi, která se po dvou krásných kombinačních akcí dostala do vyššího vedení. Mnoho dalších nadějných akcí nebylo dotaženo. Herně vynikl Felkl.

(jr)