DOROST

LIGA U 19: Meteor Praha MFK Chrudim 1:5 (Háněl, Žalud, Opina, Zrůst, Mrázek). MFK: Trojan Tlapák, Kosař, Strnad, D. Veselský Mrázek, Dastych, Opina, Zrůst Žalud, Netušil (Háněl, Bareš, Kabrhel, Kovář, Vala). Jednoznačná záležitost svěřenců Ladislava Matrase.

LIGA U17: Sparta Praha MFK Chrudim 4:0. MFK: Janda Jindrák (65. Andr), Šourek, Trnka, Bureš Pejcha (41. Tlapák) Teslík (60. Talácko), Wimmer, Shejbal Formáček, Rybička. Po ustrašeném úvodu se do poločasu hosté zlepšili a drželi s favoritem herně krok. Důležité chvilky se odehráli ve 37. minutě, kdy nejdřív Rybičkovu střelu ze 7 metru zblokoval domácí obránce a vzápětí útočník Sparty výborně vyřešil situaci jeden na jednoho 1:1 a následnou střelou pod břevno nedal šanci Jandovi 1:0. V úvodu II. půle neproměnili nadějné šance Rybička ani Formáček, domácí poté přidali a vyrovnali hru. V 66. minutě přišel rozhodující moment zápasu, když se domácí po pěkné kombinaci dostali do vápna a v následném souboji se po faulu chrudimského obránce pískala penalta, ze které Sparta zvýšila na 2:0. Po této brance kontrovali sparťané již hru a v posledních sedmi minutách přidali ještě další dva góly, což neodpovídá průběhu hry.

LIGA U 16: Sparta Praha MFK Chrudim 16:1 (Pirkl). MFK: Zíma Pavliš, Sršeň, Holeček, Dušek Kozák, Jelínek, Pirkl Stránský, Felkl, Kalas (Secký, Zrůst, Grulich, Chráska, Šprongl). „Velmi vysoká prohra na hřišti Sparty je vinou trenéra (Zdražila), jelikož je asi bláhové hrát otevřeně a kombinačně na hřišti velmi vyspělého protivníka a myslet si, že se již můžeme měřit se s těmi nejlepšími. Nebo se snad mýlím? Můžeme si to ověřit již za týden ve Svitavách," hodnotil na klubovém webu trenér Jiří Zdražil.

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR: Hlinsko Olympia Hradec Králové 4:5

KRAJSKÝ PŘEBOR: Třemošnice D. Újezd 1:2, Proseč Lanškroun 1:4, Holice H. Městec 1:3 (Novák, Dědič, Levinský), Hlinsko B M. Třebová 3:0.

I. TŘÍDA: Miřetice Slatiňany 2:1, Řečany H. Týnec 1:3, Moravany Stolany 5:0, Skuteč Třemošnice B 2:0

OKRESNÍ PŘEBOR: Svratouch Vítanov odloženo, Rosice Holetín 2:1 (Vrzáček, Novák Vacek), Ronov Nasavrky 4:0 (Hutla, Spěvák, Pavlík, Valenta), Dřenice Prosetín 8:3 (Žďára 4, Macek, Hejlík, Horák, Mudruňka Novotný, Nežádal, Janáček), Svídnice Zaječice 2:1 (Kubašta 2 Nejtek).

ŽACTVO

KRAJSKÝ PŘEBOR: Ústí n. O. Hlinsko 2:6 a 6:2, Pardubice B Třemošnice 8:0 a 11:4.

I. TŘÍDA: Slatiňany Luže 1:3 a 9:0, Miřetice Sezemice 0:6 a 2:3, Horní Jelení Prosetín/Holetín 1:0 a 2:7. Dohrávky: Slatiňany Prosetín/Holetín 4:3 (Jirásek 3, Doudová Starý, Vacek, Marek) a 3:2 (Pavlas 2, Lukáš Marek 2).

OKRESNÍ PŘEBOR starší: Bítovany Chroustovice 0:1 (Hynek), Rváčov H. Týnec 0:4 (Kostka, Petrlík, Pilař, Žiga), Ronov Ctětín 2:8 (Dvořáček, Mach Hnízdo 3, Holec, Halamka, Pavlík, Novák, Kyncl), Vítanov Rosice 2:2 (Adámek, Vrána Hlaváček, Stehno), mladší: Kameničky Dřenice 2:13 (Vodička, Gregor Chára 5, Čech 4, Holý 2, Dosoudil, Bříza), Chroustovice Svratouch 0:4 (Gregor 2, Kaštánek, Matoušek), Zaječice Horní Bradlo 7:1 (O. Rohlík 2, Křivka, Brychnáč, Klas, Kulhánek, M. Rohlík Stýblo).