FK Přelouč – Sokol Prosetín 5:2 (3:0).

Branky hostů: Horáček a Vodvárka.

Zápas na solidním terénu začal pro hosty šokem. V sedmé minutě to bylo po jejich velmi hrubých chybách už 2:0. Celý první poločas byl tímto rychlým vývojem ovlivněn. Hosté se zmohli za celých 45 minut pouze na jedno nastřelené břevno a Přelouč těsně před hvizdem rozhodčího zvýšila na 3:0.
I když se jednalo o přípravný zápas, nastal v celku Prosetína o poločase v kabině pěkný průvan. Hře hostů to ale pomohlo.

Po hodině hry vstřelil gól Horáček a další brance stála v cestě tyč. Když se už zdálo, že se na hřišti nic nepřihodí, přišly další dvě chyby v defenzivě hostů a rázem to bylo hrozivých 5:1. Kosmetickou úpravu výsledku udělal v poslední minutě Vodvárka. Výsledek, ale především předvedená hra v prvním poločase „sokolíky“ pěkně sestřelila zpátky na zem. Vypadalo to, jako když hráči šetří síly na večerní sportovní ples!
Prosetín: Zdražil - Šikl, Starý, Kropáček, A. Šafránek - Polanský, Vodvárka, Vít, P. Haman - J. Ročňák, Horáček (Kulháň, F. Šafránek, Remeš). Z pracovních a zdravotních důvodů chyběli Vlček, M. Haman, Bačkovský, Polívka).
Další příprava čeká celek Prosetína v sobotu 12. 3. od 14 hodin se Sokolem Sebranice (I. B třída).

FC Hlinsko a Jiskra Heřmanův Městec 1:2 (0:0).

Branky: 85. Charous – 66. Svoboda, 77. Ilko.
Utkání hrané na umělém trávníku v Ohrazenicích přineslo v prvním poločase poměrně vyrovnanou hru.
Po změně stran Hlinečtí neproměnili některé brankové příležitosti, když soupeře ze špice I. A třídy podržel brankář Pošík, a tak přišel trest. Po trestném kopu Chudomela v 66. minutě poprvé inkasovali a v 77. minutě jim vstřelil Ilko hlavou druhý gól. Výsledek účastník krajského přeboru korigoval až pět minut před koncem Charousem na konečných 1:2.
Hlinsko: Žejdlík, Holubec, M. Bouška, Cestr, Cach, Hrubý, Bříze, Marek, T. Bouška, Holec, Charous (Šulc, Prášek, Kopecký). Z různých důvodů scházeli: Pavliš, Popelka, Kysela, Jůn, Urubčík, Slavík, Veselský, Novák, Koudelka, Slováček. H. Městec: Pošík – Šafránek, Veverka, Hamsa, M. Volejník – Chudomel, Svoboda, J. Volejník, Hlaváč – D. Salfický, Štefanča (Mach, Diessl, Ilko).

FC Hlinsko B – Sokol Holetín 5:0.

Branky: Holec 2, Holubec, Krbálek, Zavřel.
Jednoznačný výsledek napovídá o průběhu utkání. Sestava vítězů: Jindřichovský – Půlpán, Bříza, Prášek, Dvořák, Holubec, Zavřel, Holec, Krbálek, Slavík, Boquaj.
Formu ladili i hlinečtí mládežníci na umělém trávníku v Havlíčkově Brodě.
Havl. Brod – Hlinsko 2:1 ml. dorost (Odstrčil).
Havl. Brod – Hlinsko 5:2 st. dorost (Pavliš, Odstrčil).
Humpolec – Hlinsko 5:2 ml. žáci (Klika, Dvořák).
Humpolec – Hlinsko 1:2 st. žáci (Zach, Holas).