„Začátek sezóny byl z naší strany hodně špatný. Z prvních čtyř kol jsme získali pouhé dva body. Ze zdravotních, ale i administrativních důvodů (FAČR) jsme měli velké problémy se sestavou, přesto měly být naše výkony lepší," připomíná Teplý. „Věděli jsme, že takhle nemůžeme pokračovat, že bez bojovnosti,nasazení a vůli po vítězství nejde vyhrávat, a proto jsme si sedli a některé věci si vyříkali.Navíc jsme změnili obsazení určitých postů a rozestavení hráčů," vypráví Teplý.

„Vše padlo na úrodnou půdu a od pátého kola jsme až na jednu remízu všechny ostatní zápasy vyhráli a z toho šestkrát udrželi čisté konto. Za zmínku také stojí to, že jsme vyhráli všechna derby. Díky této bilanci přezimujeme zaslouženě jako lídr tabulky," doplňuje prosetínský kouč. Mysl už mu samozřejmě plány a cíle pro jarní část sezony. Vzhledem k vyrovnanosti čela tabulky, čeká na jeho svěřence tuhý boj, když se budou chtít udržet na první příčce. A základem bude samozřejmě zimní příprava. Jak bude vypadat? „Začneme oficiálně nejspíš 15. ledna. V Prosetíně máme k dispozici tréninkovou plochu, malé víceúčelové hřiště s umělým povrchem a také tělocvičnu, takže podmínky ke trénování jsou více než dobré.," pochvaluje si Teplý. Prosetín se zúčastní Zimního turnaje na UMT v Litomyšli s mužstvy Sokol Dolní Újezd, Sokol Dobříkov, Sokol Pomezí,TJ Jiskra Litomyšl a FK Proseč. Pak ho čekají dva přípravné zápasy 9.3.s SK Zámrsk a 16.3.se Sokolem Sebranice. „Samozřejmě také nebude chybět soustředění,které již tradičně absolvujeme na Horním Bradle, kde máme dobré podmínky," dodává.

A co příchody a odchody? „Kádr bychom měli udržet ve stejné podobě a usilujeme o příchod ještě jednoho gólmana a máme v hledáčku i některé hráče do pole," přibližuje trenér Radek Teplý a dodává: „Na závěr chci moc poděkovat všem hráčům za to, jak skvěle pro nás podzimní sezóna dopadla, Jardovi Havlovi, za to, jak se stará o chod mužstva, a také všem od předsedy až po dámy na pokladně , že ve svém volném čase dělají vše proto, aby fotbal v Prosetíně dobře fungoval. A také všem fanouškům za jejich podporu."