Není-li uvedeno jinak, hraje se v sobotu, tentokrát až od 17.00 hodin. Proto připomínáme fotbalovým zpravodajům, aby volali výsledky nedělních utkání do redakce vždy co nejdříve po jeho skončení.

Třetí versus první

Fotbalisty MFK Chrudim čeká šlágr 25. kola České fotbalové ligy, když se v dnes od 10.15 představí na půdě Loka Vltavín. „Pro mě je to jeden z aspirantů na postup do vyšší soutěže. Dobrý a dobře vedený silný tým. Ale uvidíme, jak se dáme dohromady a jak se nám povede na něj připravit," říká k soupeři trenér MFK Pavel Jirousek.

Domácí jsou na třetím místě tabulky a na vedoucí Chrudim ztrácí 4 body. V posledním kole zvítězili na hřišti předposlední Čáslavi 2:0.

Naopak MFK utrpělo první domácí porážku v této sezoně, když po bezbrankové remíze prohrálo na penalty s Královým Dvorem. I přes ztrátu dvou bodů se však Chrudimští udrželi v čele tabulky a ani trenér Pavel Jirousek nebyl nijak kritický.

„Za druhý poločas jsme si možná ten bod navíc zasloužili více, ale soupeř nepodal špatný výkon. Měli jsme teď šňůru vítězných zápasů, takže naši porážku nevidím nijak tragicky. Věřím, že se mužstvo sebere," nechal se po tomto utkání slyšet chrudimský trenér Jirousek.

Povede se to v dnešním utkání proti Vltavínu? Chrudimští fotbalisté to rozhodně nebudou mít snadné, Loko bude mít výhodu domácího prostředí a touhu získat skalp momentálního lídra.

ČFL (25. kolo)

Loko Vltavín MFK Chrudim (10.15).

Krajský přebor (21. kolo)

Holice Hlinsko (10:15), Třemošnice Polička, MFK Chrudim B Letohrad B (Letní stadion UMT), Moravská Třebová Slatiňany (NE).

I. A třída (17. kolo)

Načešice Staré Hradiště, Vysoké Mýto B Heřmanův Městec, Luže Chrudim C (NE, 14:30).

I. B třída, skupina A (17. kolo)

Cerekvice Chroustovice, Nasavrky Řečany n. L., Hlinsko B Stolany (NE), Proseč Choltice (NE).

Okresní přebor (21. kolo)

Kočí Ronov, Křižanovice Krouna, Vítanov Chrast, Svídnice Holetín, Skuteč Tuněchody (NE), Zaječice Rozhovice (NE), Miřetice Svratouch (NE), Prosetín Kameničky (NE).

3. třída (17. kolo)

Rosice Orel, Bořice Prachovice, Rváčov Hrochův Týnec, Trhová Kamenice Miřetice B, Dřenice Slatiňany B (NE), Luže B Horní Bradlo (NE), Heřmanův Městec B Ctětín (NE).

4. třída (17. kolo)

Kameničky B Ronov B, Stolany B Městec, Žlebské Chvalovice Bítovany, Tuněchody B Bojanov, Krouna B Míčov (NE), Nasavrky B Jenišovice (NE), Chroustovice B Načešice B (NE).