Slatiňany – Třemošnice 2:3 (1:1)

Hrál se oboustranně rychlý,kvalitní fotbal. V6. minutě po rychlé kombinaci vypálil Šebek zhranice šestnáctky a otevřel skóre – 0:1. Vyrovnání zařídil v 18.minutě Myška po spolupráci sHanušem a Zdražilem. Ve 47.minutě prošel Zdražil s míčem u nohy až k brankové čáře,našel zpětnou přihrávkou na malém vápně Myšku a ten,i přes šlapák bránícího beka,prostřelil gólmana – 2:1. V 50. minutě zúročil Spěvák centr a bylo to 2:2. V 59.minutě nechytatelná hlavička Jonáše trefila spojnici břevna a tyče brány zkoprnělého gólmana soupeře,míč se odrazil na malé vápno,kam dobíhal Ficek,ale ve vyložené pozici překopl prázdnou bránu! Dvě minuty před koncem, kdy už hosté hráli bez vyloučeného Smutného,přišel pro spartakovce šok. Spěvák z dobrých 30 metrů poslal víceméně propagační střelu a míč zapadl pod břevno – 2:3.

Fakta – branky: 18. a 47. Myška – 50. a 88. Spěvák, 6. Šebek. Rozhodčí: Nekvinda.ŽK:3:2. ČK: 0:1 (83.Smutný. Diváků: 100.

Slatiňany: Borek – Jeřábek,Moravec,Chaloupka,Tesař – Zdražil (77.min.Dostál)l,Hanuš,Opavský,Jonáš (65.min.Kovařík) - Ficek,Myška.

Třemošnice: Žďánský - Spěvák,O.Rychnovský,Junek,Klaudy,Kutílek (49.Schneiderwind),Lebduška,J.Vančura (63.Smutný),V.Rychnovský (57.Lipenský),Šebek,O.Vančura.