Kunčina - MFK Chrudim C 1:3

Branky: 47. Švanda - 12. Bareš, 22. Holík, 29. Kratochvíl.

Celtik roli favorita potvrdil již v prvním poločase, respektive již za půl hodiny utkání. Ve 12. minutě otevřel skóre z dorážky Bareš, za deset minut předal druhý úspěch tečovanou ranou z 32 metrů Holík a již na 0:3 zvýšil ve 29. minutě po individuální akci Kratochvíl. Domácí ve druhé půli bojovali, podařilo se jim však utkání jen zkorigovat.

Sestava MFK Chrudim C: Kudláček - Zelenka, Zeman (Zjevík), Mervart, Bareš Meduna, Hlavatý, Kratochvíl, Havránek, Holík Hort (Petrlík).

FC Hlinsko B - Titanic Srch 2:2, na penalty 2:4

Branky: 75. Krbálek, 80. Slavík (pen) - 10. Doležal, 82. Krejčí.

První poločas probíhal v režii hostů. Byli více v pohybu, na míči a zaslouženě se ujali v 10. minutě vedení Doležalem. Po změně stran domácí přidali, zvýšili důraz a odměnou jim byly dva rychlé góly v rozmezí pěti minut. Bohužel pouhé dvě minuty po získání vedení přišla nekoncentrovanost v obraně a Titanic vyrovnal. Navíc mohl ještě v poslední minutě i rozhodnout, ale neproměnil pokutový kop, Jindřichovský jej kryl. V následném penaltovém rozstřelu však byli hosté šťastnější.

Sestava FC Hlinsko B: Jindřichovský - Bříza (77. M. Nevole), P. Novák, Veselský, Picek Hrubý, Krbálek, Zavřel, Odstrčil (70. Vamberský) Slavík, Severýn (61. Prášek).

Načešice - Přelouč 0:2

Branky: Šteiner, Koch.

V průměrném utkání se hosté ujali vedení ve 42. minutě gólem Šteinera. Ve druhém poločase po špatné malé domů navýšil jejich náskok Koch. Přelouči stačil k výhře pouze průměrný výkon, protože domácí prakticky za celý zápas neohrozili její branku. Načešice se nemůžou stále vymlouvat na absenci řady hráčů, je potřeba na hřišti odevzdat víc!

Sestava Mezilesí Načešice: J. Novák - Bříza, R. Chmelík, Jošt, Mládek, R. Novák, Dobrovolný, Svoboda, F. Jirásek, D. Jirásek, K. Petřík (J. Petřík, A. Jirásek, M. Chmelík, M. Jirásek, Hladina).

Slatiňany - Vysoké Mýto B 4:0

Branky: 11., 61. a 74. z pen. Vladyka, 51. Slováček.

Domácí měli utkání po celý jeho průběh jednoznačně pod kontrolou a zaslouženě tak jsou za další postupovou překážkou. Jejich vítězství mohlo být podstatně vyšší. Střelecky se tentokrát dařilo autoru tří branek Petru Vladykovi. ČK: 0:1 (60. Fógl). Poslední čtvrthodinu dohrávali hosté pouze v devíti, protože se jim zranil hráč a neměli nikoho na střídání.

Sestava Spartaku Slatiňany: Borek - Bř. Jeřábek (39. Beneš), Málek (66. Mihulka), Vladyka, Kudrnka Pokorný (75. Mikan), Trňák, Koudelka (77. Morávek), Slováček Kopecký, Koráb (20. Koblasa).

Luže - Heřmanův Městec 1:1, na penalty 3:2

Branky: 31. L. Merkl - 8. Salfický.

Do zápasu vstoupili mnohem lépe hosté, byli aktivnější a zaslouženě se ujali v 8. minutě vedení, gólově se prosadil Salfický. Pak ještě Heřmanův Městec nastřelil břevno, tyč a jednu gólovku mu zneškodnil Schmeiser. Po půl hodině hry však hráči Jiskry vyrobili hrubku, kterou střelou pod břevno potrestal kanonýr L. Merkl (1:1).

Druhý poločas již byl vyrovnanější s několika šancemi na obou stranách. Za hosty tu takzvaně stoprocentní neproměnil Mach. V závěru Luže soupeře přitlačila s cílem zvítězit, dokonce se jí podařilo i skórovat, ale rozhodčí Dvořákovi gól neuznal. Když pak neproměnil vyloženou příležitost Roubínek, došlo utkání k penaltovému rozstřelu. V něm vynikl zejména domácí brankář Schmeiser a vychytal tak svému týmu bod navíc.

Sestavy TJ Luže: Schmeiser Roubínek, Karal, Harenčák, Terer, O. Merkl, Mašek, Lebeda (17. J. Kapitola), Stoklasa (46. Mužíček), Dvořák, L. Merkl. Jiskra Heřmanův Městec: Zrůst st. Šafránek, Synek, Čáp, M. Jablečník Straka, D. Jablečník (89. Ilko), Mach, Hlaváč Salfický (80. Dědič), Svoboda. (rp)

Další výsledky

Staré Hradiště - Č. Třebová B 4:1 (4:0). Branky: Götz, Shejbal, Ryba, Šibrava z penalty - Urbanec. Pomezí - Svitavy B 0:2 (0:2). Branky: L. Jukl, Berka.