Moravany – Hlinsko 3:1 (2:1).
Daniel Sigan, trenér FC Hlinska: „Šli jsme do zápasu s tím, že chceme vstřelit co nejdříve branku, po ní i další a soupeře porazíme. Chtěli jsme si udělat hezkou neděli, bohužel plán jsme splnili jen částečně. Branku jsme dali už v osmé minutě, ale hned o další minutu později Moravany vyrovnaly. Opět na nás padla nervozita. K čemu nám je že 70 minut hrajeme na polovině soupeře, vypracujeme si osm brankových příležitostí, trefíme břevno a tak dále?! Soupeře jsme dokonce přehrávali i v deseti. Přesto by se měli někteří hráči nad svým výkonem zamyslet! Moravany vytěžily z minima maximum a proto jim gratuluji k vítězství."

Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Představil se u nás nejlépe kondičně připravený tým v této soutěži. Po celý zápas jsme měli problém s jeho velmi rychlým přechodem do útoku. Nutno podotknout, že po našich chybách ve středu hřiště. Hosté hned tu první zužitkovali ke vstřelení branky. Osobně si myslím, že kdybychom minutu poté Novákem nevyrovnali, tak by se utkání vyvíjelo jinak. To se pak podařilo Novákovi ještě jednou po centru Kříže. Další možnost ke vstřelení branky jsme měli z penalty, po zahrání rukou obránce, za kterou obdržel červenou kartu. Bohužel jsme jí nevyužili. Ve druhé půlce existoval na hřišti jen jeden tým, ale náš to nebyl. Nebyli jsme schopni udržet míč a byli pod soustavným tlakem, i když hrálo Hlinsko v početní nevýhodě. Upřímně řečeno, utrpěli jsme vítězství a v závěru dokonce přidali i gól."

Holice – Chrudim B 3:0 (0:0).
Martin Škrha, vedoucí mužstva MFK Chrudim B: „Souběh utkání (A týmu a B týmu) a zranění nás donutilo ke změnám v sestavě. Do základu jsme začlenili dva dorostence, kteří si nevedli špatně. Vyhrál zkušenější tým. Pro naše hráče je to cenná zkušenost. Takováto kvalitní utkání jim jen pomohou. Soupeři gratuluji k výhře."
Tomáš Chlumecký, trenér Holic: „Tento zápas byl pro nás důležitý pro bodový vývoj v tabulce. Utkání jsme zvládli suverénně. Soupeře jsme nepustili ani do jediné šance a zaslouženě zvítězili."

Třemošnice – M. Třebová 2:0 (1:0).
Leoš Cirkl, trenér ŽSK Třemošnice: „ Těžké utkání s kvalitním soupeřem. Třebová nás překvapila, chodila do kombinace a byla neustále v pohybu. Individuální schopnosti jejich hráčů budily respekt. Naše mužstvo se s danou situací vypořádalo dobře. Za stavu 1:0 bylo vše otevřené, ale když přišla druhá uklidňující branka a v 73. minutě i vyloučení hostujícího Nováka, bylo hotovo. Naši hráči dřeli od první do poslední minuty a odměnou nám jsou další tři body. Mít klobouk, tak smekám. Pochvalu zaslouží celý tým, zejména pak J. Vančura, J. Šebek a Hejcman."

Miroslav Večeřa, trenér SKP Slovan Moravská Třebová: Bohužel jsme přijeli nekompletní, chyběli nám někteří hráči a především Šrom, bez něhož se nám nedařilo udržet balon vepředu a něco vymyslet. Branku domácích jsme pořádně neohrozili."

Polička – Slatiňany 0:5 (0:2).
Jaromír Hanuš, sekretář SK Spartak Slatiňany: „Odehráli jsme nečekaně pohodové utkání. Po úvodním minitlaku domácích, ve kterém však naše dobře hrající obrana soupeře do šance nepustila, se už hrálo po zbytek zápasu pod naší taktovkou. Góly jsme stříleli v přibývající době v zápase poměrně pravidelně. Kromě 5 vstřelených branek jsme ještě nastřelili břevno a několik šancí ještě neproměnili. Proto naše výhra mohla být ještě i vyšší."

Michal Kozel, trenér SK Polička: „Slatiňany jsou týmem, který v současné době a v sestavě, v jaké přijel do Poličky, nemá v krajském přeboru konkurenci. My se proti nim snažili hrát fotbal, nezalezli dozadu, z toho asi pramenilo pět obdržených branek."

Libišany – H. Městec 5:0 (2:0).
Jaroslav Pavlík, vedoucí mužstva FK Jiskra Heřmanův Městec: „První poločas jsme zahráli velice dobře, kluci plnili zdárně taktické pokyny trenéra Tesaře až do 42. minuty, kdy rozhodčí nařídil trestný kop asi dva metry za vápnem (dle našeho názoru velice přísně). Soupeř z něj dal vedoucí gól. Do přestávky jsme dostali ještě branku na 2:0. Škoda dvou gólových neproměněných šancí v průběhu prvního poločasu. Do druhého poločasu jsme nastoupili odhodlání snížit náskok soupeře. To se málem podařilo Hlaváčovi, ale míč prošel celým malým vápnem těsně vedle branky. Vzápětí jsme inkasovali třetí gól a bylo po zápase. Soupeř přidal ještě dva góly a kalich hořkosti jsme si vypili až do dna."

Josef Kaufman st., trenér Libišan: „V prvním poločase jsme hráli proti větru, takže náš výkon byl takový kostrbatý. Naštěstí jsme v jeho konci dvakrát skórovali a do kabin odešli uklidnění. Po přestávce jsme naopak využívali přírodních podmínek v plné míře. Heřmaňák jsme posadili na kolotoč a pětačtyřicet minut jsme ho točili. Pět branek v jeho síti je ještě milosrdných. Soupeř byl odevzdaný a když bych ho měl srovnat s Moravany, které také hrají o záchranu, tak vůbec nebojoval a nekousal."