Radek Kronďák, trenér Loko Vltavín: „Jednalo se o takticky vedenou bitvu dvou dobrých mužstev, která se dle mého musela divákům líbit. Přestože nepadl gól, šance oba týmy měly, my možná o jednu dvě dokonce více, je to ale o tom umění hráčů je proměnit. Teď krátce po zápase jsem ale zklamán, protože jsme prohráli na penalty, které já osobně rád nemám. Přitom jsme v nich vedli a měli to rozehrané na vítězství, ale nabídli jsme soupeři šanci průběh rozstřelu otočit, což on nakonec učinil. Takže v tuto chvíli jsem opravdu zklamán, s dvěma body bych byl z utkání spokojený.

Co se týče otázky o postupu do 2. ligy, řeknu to takto. Já bych chtěl určitě, je to ale o penězích a rozhodovat by stejně muselo vedení. Však to znáte, sami jste to tu v Chrudimi nedávno zažili. Jak my, tak koukám, že už i vy máte stadion na vyšší soutěž. Co jsme se o tom ale bavili před střetnutím s kolegou Jirouskem, ani vy nevíte, co by se stalo, kdybyste ČFL vyhráli. A to jste na tom v tabulce ještě lépe než my.

Ve středu nás ve vloženém kole čekají doma Jirny a s nimi hrát je vždy těžké. V sobotu pak hned Zápy, takže anglický týden, jak má být. Uvidíme, jak se z porážky zde v Chrudimi oklepeme, protože odjíždíme s jedním bodem zklamáni."

Pavel Jirousek, trenér MFK Chrudim: „Zápas ukázal, co jsme asi čekali, tedy to, že k nám přijel velmi dobrý a organizovaný mančaft, jenž má ve svém středu silné individuality. Jednalo se o vyrovnané utkání, v němž, jak se říká, každý chvilku tahal pilku. Nějak moc vyložených brankových příležitostí k vidění nebylo. V první půli jsme tu největší asi měli krátce před přestávkou my, konkrétně Petr Rybička, výborný zákrok gólmana ale změnu stavu nedovolil. Soupeř měl zase dva závary v našem malém vápně, kdy jsme míč odkopávali na poslední chvíli. Po přestávce jsme zahrozili jen střelami Lukáše Kopeckého z dálky, oni zase mířili jednou vedle, takže utkání dospělo k bezbrankové remíze, asi zaslouženě. Bod z něho musíme brát, protože Vltavín má opravdu dobrý mančaft, je dobře vedený a byl na nás skvěle připravený. Penaltový rozstřel jsme začali špatně a už to vypadalo, že se z toho nedostaneme. Lukáš Mrázek pak ale dva pokusy soupeře chytil, my to otočili a za druhý bod musíme být moc rádi.

Nyní nás čeká týden se třemi zápasy, když hned ve středu k nám přijede bydžovský Union. Na jaře se soupeř zachránil na poslední chvíli a my u něj sehráli takové zvláštní utkání, které jsme nakonec prohráli. Musíme se na něj dobře připravit, určitě chceme pokračovat ve výkonech a výsledcích, které teď předvádíme. Samozřejmě žádná série netrvá věčně, rádi bychom ji ale natáhli co nejdéle."